Alkatrasas – visuomenės priešas numeris 1 yra pabėgimo kambarys Klaipėdoje, vienas seniausių Lietuvoje.

Dalyviai 5-8
Kaina 10 EUR žmogui, bet ne mažiau 60 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Šilutės pl. 21 Klaipėda
Kontaktai Facebook

Kartu su komanda ne tik patenkate už grotų, bet dar ir esate surakinami vienas su kitu. Tai – tik ilgo pabėgimo kelio pradžia. Reikės ne tik nusikratyti pančiais ir prasiveržti lauk iš kameros, bet ir stumtis gilyn kalėjimo patalpomis, kurios darysis vis baugesnės, idant išeitumėte lauk.

Pabėgimo kambario tema – Alkatrasas, legendinis kalėjimas saloje San Franciske, iš kurio, sakoma, niekas nepabėgo, ir kuriame vienas kalinių buvo lietuvis Alvinas Karpis. Tačiau Alkatrasas tik dalis to, kas įkvėpė kambarį – gal rasite ir siaubo trilerio vertų dalykų…

Kambario esmė – įvairios užuominos (daiktuose, ant sienų ir kitur), atskleidžiančios kodus. Šiuos kodus reikia suvesti į spyneles. Kiekviena nauja atrakinta spynelė atveria naujas erdves – gal dideles, gal mažas, gal paprastas, gal baugias – ir taip pamažu stumiatės tolyn, gaunate naujų užuominų ir naujų spynelių. O kartais reikia išspręsti netrumpus galvosūkius tam, kad tas užuominas gautum.

Pabėgimo kambaryje 1 val. laiko limitas – griežtas ir išeiti vėliau draudžiama, tačiau jei kažkur „stringate“, ekranuose pasirodo papildomos užuominos, pamažu lengvinančios užduotį. Nepasakoma, ką daryti tiksliai – mąstyti vis tiek teks, tiesiog, su užuomina, bus lengviau. Tokiu būdu “dozuodami” užuominas kambario šeimininkai užtikrina, kad daugelis komandų pabėgtų iš kambario, tačiau tai padarytų tik per ~50-60 min. ir taip turėtų pilnos trukmės pramogą.

Jums patiks, jei:
• Mėgstate “pabėgimo iš kalėjimo” filmus.
• Patinka tradiciniai galvosūkiai.
• Patinka spėlioti kodus.
• Mėgstate, kai kambaryje ne viskas matosi iš karto ir nežinote, kas bus “už kampo”.