DP60 (“Dingti per 60min”) yra pabėgimo kambarys Kauno branduolinėje slėptuvėje.

Dalyviai 2-6
Kaina 30 EUR (darbo dienomis iki 18 h), 40 EUR kitu metu
Laikas 60 min. (esant galimybei pratęsiamas)
Adresas Vytauto pr. 29, Kaunas
Kontaktai Tinklapis, Facebook

DP60 yra ne pabėgimo kambarys, o visas požeminis pabėgimo bunkeris su net šešiomis patalpomis. Jis įrengtas sovietinėje branduolinėje slėptuvėje ir daug kas ten palikta, kaip ir buvo. Raktų ir kodų reikės ieškoti tarp įvairių senų dujokaukių, radijų, žarnų, vamzdžių ir kranų.

Nors yra keletas naujai atneštų daiktų ir naujų savadarbių galvosūkių, dauguma užduočių yra susijusios su tais pačiais sovietinės brnaduolinės slėptuvės rakandais. Kai kurie jų specialiai perdirbti – tačiau tai nėra iš karto akivaizdu.

Todėl sunkiausia DP60 atpažinti, kas yra reikalinga, o kas – tik autentiška dekoracija. Tam reikės daugybę daiktų ir vietų nuodugniai apžiūrėti – bet laiko juk nedaug.

Kadangi beveik viskas kambaryje yra sena ir sovietiška, vietomis DP60 prireiks šiek tiek jėgos. Pavyzdžiui, autentiškų sunkių, sprogimus ir radiaciją stabdančių metalinių durų atidarinėjimui. Įprastinė pabėgimo kambarių taisyklė, kad, jeigu sugalvojai “kaip” ir pabandžius įgyvendinti nepavyksta, reiškia, sprendimas turi būti kitoks, DP60 taip pat negalioja. Gal tiesiog suki ar stumi per silpnai, gal kažką darai nepakankamai tiksliai…

Kaip sako šeimininkai, prieš įrengdami pabėgimo kambarį jie bunkerį iš pagrindų sutvarkė ir iki šiol kas mėnesį normaliai išplauna. Visgi, neremontuoto sovietinio bunkerio, tikriausiai, sutvarkyti neįmanoma, todėl po apsilankymo čia nesijausite švarūs. Tačiau visi pabėgusieji iš vėsaus bunkerio, jei pageidauja, palydimi į gretimo pastato tualetą nusiplauti rankas.

Jums patiks, jei:
• Jus traukia autentiškos, apleistos vietos.
• Patinka ieškoti paslėptų daiktų.
• Truputis dulkių, šalčio (žiemą) ar poreikis stipriau pastumti jums – smagumėlis.
• Mėgstate sendaikčius.