Find a Way Out yra 2018 m. duris atvėrę paėgimo kambariai Kauno rytinėje dalyje.

Policijos areštinė

Dalyviai 2-6
Kaina 40 EUR keturių asmenų komandai, papildomam asmeniui po 5 EUR
Laikas 60 min., bet nespėjus leidžiama ir gerokai ilgiau
Adresas Technikos g. 18E, Kaunas
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Jūsų draugų grupelę korumpuoti policininkai uždaro į areštinę, ketindami “prikabinti” jums svetimus nusikaltimus. Privalote ne tik išsilaisvinti, bet ir atrasti kur paslėpta tikroji byla, įrodanti jūsų nekaltumą.

Kelias iki to – ilgas ir klaidus. Jį pradedate ne šiaip sau už policijos nuovados kameros grotų, tačiau dar ir surakinti vienas su kitu antrankiais ir kojų grandinėmis. Taigi, iš pradžių net judėti nepriklausomai negalėsite…

Išsivadavimas iš antrankių ir kameros tik pradžia: lauks pati policijos nuovada, kurioje – gausybė visokių policininkų užrašų, raštų, protokolų ir tik jūs turėsite suprasti, kas juose – užuominos ir kas prives prie tos vienintelės jums reikšmingos bylos.

Pabėgimo kambario autoriai – mechanikos specialistai, todėl technologinių kliūčių kambaryje apstu. Ir nepakaks vien suprasti, kaip jas įveikti: net ir žinodami kaip nebūtinai pasinaudosite delikačia įranga teisingai: teks bandyti, klysti, vėl bandyti. Pabėgti iš areštinės nelengva, juoba, kai ten esi patupdytas mafijos valdomų pareigūnų…

Bet laiko turėsite apsčiai: per numatytasias 60 minučių iš kambario beveik niekas nepabėga, tačiau jo šeimininkai leidžia visiems išspręsti kambarį savo jėgomis, net jei tai užtrunka gerokai ilgiau.

Jums patiks, jei:
• Būti užrakintam kambaryje patinka, būti uždarytam užrakintame kambaryje esančioje kameroje atrodo dar įdomiau, o dar būti surakintam su draugu – išvis smagumėlis.
• Patinka korumpuotų policininkų tematika.
• Patinka, kai kambaryje yra daug dėmesį nukreipiančių dalykų ir reikia mokėti juos atmesti.
• Patinka, kai sunku ne vien sugalvoti, kaip įveikti užduotis, bet ir pritaikyti savo mintis realybėje.
• Norite nemokamai statyti automobilį.