LockedIn – pabėgimo kambariai Vilniaus centre, Mokslininkų namuose.

Pabėgimo kambarys veikia patalpose, kuriose anksčiau buvo kiti pabėgimo kambariai (vieni pirmųjų Lietuvoje), tačiau nieko bendro su jais neturi: nauji ir kambariai, ir jų savininkai.

Hotel Vegas

Dalyviai 2-4
Kaina 55 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Vašingtono a. 1 (įėjimas iš kiemo, 1 aukštas)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Atsibudote po audringo bernvakario Las Vegaso viešbutyje – ir neprisimenate, ko pridirbote vakar. Lyg to būtų maža, paskambina būsimas jaunikis ir sako: “Dingo vestuvinis žiedas! Raskit!”. Tikriausiai kažkur tame suverstame numeryje, bet kur? Kažin kodėl, daugelis durų, durelių, spintų ir komodų kambaryje neatsidaro – nors, atrodo, jokios spynos neuždėtos…

Visos durys atsivers tarsi magiškai. Pavyzdžiui, atlikus kokį, rodos, nesusijusį, bet iš tikro labai logišką veiksmą kitoje kambario pusėje. Iš pirmo žvilgsnio toks eilinis viešbučio kambarys slepia tikrą arsenalą netikėtumų ir nedidelių stebuklų… Viską reikia patirti iš eilės: kiekvienos atsivėrusios durys ar durelės pakiša jums idėjų ir priemonių atverti sekančias duris.

Prieš įkurdami savo pabėgimo kambarį, jo šeimininkai lankė daug kitų kambarių ir “gerokai atsikando” tų kambarių, kuriuose pagrindiniai galvosūkiai – spynelės ir kodų paieškos joms. Jų nuomone, dabartiniam klientui daug įdomiau kiti sprendimo būdai. Todėl “Hotel Vegas” – tik pora spynelių, o visa kita – specialiai šiam kambariui sukurtos elektroninės kliūtys.

Pabėgimo kambario veiksmas vyksta JAV ir yra svarbių užuominų vien anglų kalba, taigi, reikėtų, kad bent vienas komandos narys neblogai mokėtų šią kalbą.

Jums patiks, jei:
• Elektroninės kliūtys patinka daaaaug labiau, nei spynelės ir kodų joms paieškos.
• Patinka komedijos apie vyrukų ar merginų kompanijų nesėkmes.
• Mėgstate pabėgimo kambarius, kuriuose visa komanda kartu dirba prie vieno galvosūkio, o ne visi išsiskirstę sprendžia skirtingus.
• Mokate angliškai.