Maze Brain yra ištisa užduočių erdvė. Tai – apleista tamsi psichiatrinė ligoninė, kurioje reikia ne tik spręsti užduotis, tačiau ir rinkti informaciją bei slapstytis nuo psichų.

Dalyviai 5-12 (rekomenduojama ~8)
Kaina 14-16 eurų asmeniui priklausomai nuo asmenų kiekio
Laikas 70 min. gryno žaidimo (už papildomą mokestį pratęsiamas iki 85 min.), dar ~10 min. atsakymų pateikimui
Adresas Girstupio g. 1, Kaunas (eiti į skersgatvį tarp Girstupio g. 1 ir 3 namų)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Maze Brain pabėgimo labirintas

Scenarijus: psichiatrijos ligoninėje po neaiškaus eksperimento išmirė ir pacientai, ir darbuotojai. Dingo ir korespondentas, siųstas ištirti situacijos. Todėl į apleistą kliniką rinkti informacijos straipsniui atėjote jūs – ištisa žurnalistų komanda. Redaktorius jums įdavė klausimų sąrašą, kuriuos privalote atsakyti, tyrinėdami ligoninę. Apie ligoninės direktorių, pacientus, dingusįjį korespondentą ir paslaptingąjį lemtingąjį projektą…

Ligoninė – milžiniška: tai 600 kv. m ploto erdvė, kurios dalis kambarių iš pradžių bus užrakinti (teks rasti raktus). Vietomis viskas panėšėja į labirintą – lengva net pasiklysti. Ligoninėje nėra langų, o didžioji jos dalis stokoja ir elektros: teks pasišviesti silpnais žibintuvėliais. Jų šviesa atidengs čia baisius vaizdus, čia – senus daiktus. Tarp viso to reiks atrasti jums rūpimą informaciją.

Tačiau pats stipriausias žaidimo “užtaisas” netikėtai pasirodo paskui. Tai – eksperimentą išgyvenęs psichas, tebeklajojantis po patalpas. Jis mato šviesą, tad nuo jo būtina slėptis tamsoje, išjungus žibintuvėlius. Kovoti negalima: jeigu būsite neatsargūs, psichas jus nuves į karcerį. O tas karceris – tarsi “pabėgimo kambarys kambaryje”…

Tiksliau, būtent karceris iš viso “Maze Brain” labiausiai ir primena pabėgimo kambarį. Visa kita yra unikali pramoga, Kaune neturinti analogų. “Maze Brain” kūrėjas yra digeris (apleistų vietų tyrinėtojas) ir jo “psichiatrijos ligoninė” labai primena patalpas, kokias kiekvienas digeris svajoja atrasti. Patalpas, kupinas baugių neištirtų praeities paslapčių, jas primenančių daiktų ir – galbūt – šio to daugiau, šio to pavojingo.

“Maze Brain” nėra vienos privalomos įvykių eigos. Daug užduočių galima atlikti įvairiais būdais, didžiąją dalį informacijos surinkti iš skirtingų šaltinių (vieni kurių yra tikslūs, kiti – bent jau leidžia spėti). Net ir pabėgimui iš karcerio yra keli variantai: įkalintieji gali išsprendę galvosūkių seriją išsilaisvinti patys, o gali juos išleisti ir raktą atradę kolegos.

Labai svarbi ir taktika. Žurnalistai turi du klausimų rinkinius ir dvi racijas – taigi, gali pasidalinti į dvi komandas. Nuo to, kaip jos koordinuos veiklą, priklauso, kiek spės padaryti. Mat net ir 70 min. laikas, nors ir ilgesnis, nei pabėgimo kambariuose, tokioje didelėje erdvėje atrodo trumpas, ypač kai dar reikia saugotis psicho. Ne visos komandos net spėja patekti į visas patalpas (tačiau tai ir nebūtina).

Pasibaigus ekspedicijai į ligoninę, laikraščio redaktorius pareikalaus atsakymų į klausimus. Už tuos atsakymus bei sėkmingai atliktas kitas užduotis (pvz. tam tikrų daiktų parnešimą) galite surinkti iki 25 taškų. Rezultatų vidurkis – 14-15. Antirekordas – 5,5, o rekordas – 23 (maksimumo dar niekas nepasiekė).

Paskutinis “Maze Brain” skirtumas nuo pabėgimo kambarių: pabėgimo kambariai yra vienkartinė pramoga, tuo tarpu į “Maze Brain” galima ir sugrįžti. Mat kiekvienas “žurnalistas” per savo apsilankymą pamatys tik dalį visų užduočių ir sprendimų, o pageidaujant pakeičiamos naudingų daiktų vietos, bei praėjimai. Be to, “Maze Brain” šeimininkas žadėjo ateityje sukurti kambario scenarijaus “tęsinį”.

Jums patiks, jei:
• Svajojate apie pabėgimo kambarį su gyvais aktoriais.
• Patinka apleistos vietos, mistika, siaubas ar detektyvai.
• Norite ne kambario, o ištisos erdvės, kurią galėtumėte ne tik spręsti, o ir tyrinėti.
• Jūsų komanda didelė (6+ žmonių) ir norite pramogauti kartu – tačiau nesijausti ankštai, visi turėti ką veikti.
• Pageidaujate, kad pabėgimo kambarys būtų kartu ir geras team building pratimas.