Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

NepabEXIT prisistato kaip Galvosūkių (o ne pabėgimo) kambariai ir šis pavadinimas tinka. Mat kambariai neturi temos ir juose nėra jokių daiktų, nereikalingų sprendimui. Galvosūkiai čia išradingi, įdomūs ir sprendžiami keliais etapais – „klasikinių“, tokių kaip lygtys ar rebusai, tikrai nėra.

Pirmasis nepabEXIT kambarys

Dalyviai 2-5
Kaina 40 eurų komandai
Laikas 60 min. (realiai duoda daugiau)
Adresas A. Goštauto g. 8 (Naujamiestis) – eiti į rūsį
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pirmasis nepabEXIT kambarys atrodo lyg labai kukliai baldais apstatytas butas.

Reti baldai čia stovi ne šiaip sau. Kiekvienas daiktas reikalingas: arba pats yra galvosūkis, arba kito galvosūkio sprendimas / užuomina, arba savyje talpina vieną iš jų. Pašalinių daiktų nėra, tie patys daiktai panaudojami tik po kartą. Visi daiktai – perdirbti kasdieniniai (elektronikos nerasite). Priešingai daugeliui kambarių, čia nesistengta sukurti konkretaus laikmečio ar kūrinio atmosferos, esate čia ir dabar.

Kiekvienas NepabEXIT galvosūkis susideda iš skirtingų įvairiose kambario vietose esančių masyvių daiktų ir yra išsprendžiamas per kelis etapus. Tuo laiku, kur kituose kambariuose jau būtumėte galvosūkį išsprendę, NepabEXIT būsite pasiekę tik „tarpinį rezultatą“. Jį dar reikės „apdoroti“ papildomai, tikriausiai net ne kartą, kol galvosūkį įveiksite.

NepabEXIT kūrė galvosūkių entuziastas. Organizatoriai nuolat stebi bei klauso, kaip komandoms sekasi. Pamatę, kad žaidėjai „stringa“, pasako patarimą ar – dažniau – pakiša jį po durimis. Gautąjį lapelį galima atsiversti arba ne. Beje, „pakišami“ iš anksto sugalvoti patarimai kiekvienam galvosūkiui iš specialios kartotekos. Jie nėra tiesmuki ir tik „užveda ant kelio“, o ne pasako atsakymą, tad ir gavus lapelį su užuomina dar gali tekti kurį laiką pasukti galvą.

Be pagalbų iš kambario teištrūksta 10% dalyvių.

Jums patiks, jei:
• Norite tiesiog gerų galvosūkių, be „nebūtinų dekoracijų“ ir siužeto.
• Patinka dideli, sudėtingi, originalūs ir logiški kelių pakopų galvosūkiai.
• Nemėgstate, kai organizatoriai pasakinėja atsakymus taip, kad jums nebelieka ką galvoti.
• Nemėgstate laiko spaudimo ir norėtumėte turėti galimybę viską išspręsti net pavėlavę.
• Jums nebūtinos elektroninės ar „modernios“ užduotys.
• Esate grupė iki 5 žmonių.

Antrasis nepabEXIT kambarys

Dalyviai 2-5
Kaina 40 eurų komandai
Laikas 60 min.
Adresas A. Goštauto g. 8 (Naujamiestis) – eiti į rūsį
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Antrasis NepabEXIT kambarys – maksimaliai išgryninta “galvosūkio kambario” koncepcija. Vos įžengęs į tą nedidelę patalpą suprasi, kur yra visi galvosūkiai. Mat kambaryje daugiau nėra jokių pašalinių daiktų, net baldų. Visiškai nemėginama sukurti įspūdžio, kad tai yra butas ar biuras.

Įsivaizduokite, kad sapne sprendžiate IQ testą. Tačiau ne rašote atsakymus ant lapo, o kažin kaip patekote į IQ testo vidų. Maždaug toks yra antrasis nepabEXIT kambarys. Galvosūkiai čia ilgi, susidedantys iš kelių žingsnių. Turimą informaciją dažniausiai reikės pritaikyti ne pačiu akivaizdžiausiu (tačiau vis dėlto logišku) būdu: pirmąjį “eureka” dažnai pakeis nusivylimas, kai sprendimas nepasiteisins ir teks bandyti analizuoti kitaip ar giliau.

Komandos nariai gali išsiskirstyti ir spręsti skirtingus galvosūkius įvairia tvarka. Tiesa, kai kurie galvosūkiai “taps pasiekiami” tik išsprendus kitus.

“Įstrigus” galima prašyti organizatorių pagalbos per raciją. Bet skubėti dažniausiai neverta, ypač jeigu visi galvosūkiai jums pasiekiami ir galite mėginti juos spręsti. Šiaip ar taip, jeigu neišeisite per valandą, organizatoriai patys pasakys, kaip išspręsti likusius galvosūkius.

Jums patiks, jei:
• Norite VIEN TIK galvosūkių, be jokių pašalinių daiktų.
• Patinka dideli, sudėtingi, originalūs ir logiški kelių pakopų galvosūkiai.
• Nemėgstate spėlioti, kur yra galvosūkiai ir kurį reikia spręsti sekantį.
• Norėtumėte turėti galimybę pasidalinti “po galvosūkį” užuot dirbę prie vieno.