Pakalnės 13 dabar persivadino į “Loginiai žaidimai. Pabėgimo kambariai” ir pakeitė kambario struktūrą, todėl informacija žemiau gali būti pasenusi.

Košmarų kambarys

Dalyviai 2-11
Kaina 13 eurų 1 žmogui
Laikas 60 min. (yra 30 min., 1 val. 30 min. versijos; žaidimo metu yra galimybė laimėti laiko)
Adresas Pakalnės g. 13 (Naujamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pakalnės 13 prisistato kaip košmarų kambarys. Jau pats įvedimas į kambarį kitoks nei daug kur. Du dalyviai surakinami. Visiems užrišamos akys. Kas būna toliau, negadinsim siurprizo – išvysite, kai pakvaišęs balsas leis jums nusirišti akis. Tik pasakysime, kad iki tol, kol galėsite dirbti kaip komanda, dar praeis laiko.

Baugią atmosferą kuria aplinka, prietema, garsai. „Siekėme, kad norėtųsi ištrūkti“ – sakė organizatoriai. Visgi nors rekomenduojamas dalyvių amžius nuo 14 metų, tai nėra siaubo kambarys ir silpnų nervų žmonėms su širdim blogai čia tikrai neturėtų pasidaryti.

Kambaryje pilna senų, it iš kaimų kluonų surinktų daiktų, iš kurių tik mažuma reikalingi pabėgimui. Šalia atrasto “reikalingo daikto” paprastai būna ir lapelis, nurodantis, kur ieškoti sekančio. Todėl „Pakalnės 13“ primena orientacinį žaidimą: komandos nariai dažniausiai kartu vykdo vieną konkrečią užduotį, radę ką reikia eina prie kitos, paskui – dar kitos. Ne kartą bus taip, kad į nurodytą vietą rankų kišti nelabai norėsis, bet teks.

Tiesa, yra sudėtingų galvosūkių, kuriuos galima spręsti atskirai nuo komandos. Už dalį jų tiesiog skiriamas papildomas laikas, kiti būtini pabėgimui. Visa tai – “klasikiniai galvosūkiai” ir matematinės užduotys. Matematikos “Pakalnės 13” – daugiausia iš lankytų Vilniaus pabėgimo kambarių. Sudėti daugybę skaičių šeimininkai prašo dar prieš įvesdami į kambarį.

Kambarys didelis (priima net iki 11 žmonių), bet, lyginant su orientaciniais žaidimais, erdvės mažesnės – tad buvo, kad kai kuriuos daiktus radome per anksti ir tai kiek klaidino tiek mus, tiek viską komentuojantį baisųjį balsą.

„Pakalnės 13“ taip pat turi ir kitų pramogų bei organizuoja bernvakarius, įmonių vakarėlius, apimančius daugiau nei vien „košmarų kambarį“. Pats kambarys turi supaprastintą 30 min. versiją, o ateityje planuojama pasunkinta 1 val. 30 min. versija. Taip pat šeimininkai žada įrengti „pabėgimo namą“ Trakuose (ten duos 3 val.).

Greta esančiame kieme – nemokamas automobilių stovėjimas, kas Vilniaus centre reta.

Jums patiks, jei:
• Patinka orientaciniai žaidimai.
• Nebijote susipurvinti rankų.
• Patinka matematiniai uždaviniai.
• Norisi sunkesnės užduoties nei tik pabėgti iš kambario.
• Norite spręsti užduotis kaip komanda, o ne kiekvienas atskirai.
• Norite suorganizuoti renginį, susidedantį iš pabėgimo ir kitų pramogų.