Wrong Room atsidarė 2014 m. birželio 30 d., taigi buvo pirmasis Vilniuje atidarytas pabėgimo kambarys. Jo šeimininkas iš užsienio, kur kambarių mada atėjo šiek tiek seniau. Nuo to laiko jis su komanda įkūrė dar du kambarius ir juos po truputį tobulina bei ieško naujų idėjų.

Išprotėjusi virtuvė

Dalyviai 2-4 (griežtai)
Kaina Antradieniais ir trečiadieniais – 40 eurų komandai, kitomis dienomis – 50 eurų komandai
Laikas 60 min. (bet, jei nėra vėlesnių rezervacijų, prideda 10-15 min.)
Adresas Arklių g. 26 (Vilniaus Senamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Išprotėjusi virtuvė, Wrong Room

Prieš įleisdami į kambarį šeimininkai praneša, kad „Išprotėjusi virtuvė“ tikrai išprotėjusi. Iš jos pabėgti reikės ne tiek logikos, kiek išradingumo.

Dauguma daiktų čia veikia kitaip nei gyvenime ir nei kituose kambariuose. Žaidėjų laukia daug apgaulingo džiaugsmo: mintį „va, jau radau“ dažniausiai seka mintis „velnias, iš šito jokios naudos“. Tiesa, nauda dažniausiai būna – tik vėliau ir galbūt kitokia, nei tikėjaisi.

Kai kurios užduotys labai sunkios, nes joms kambaryje nėra tikslių užuominų arba užuominos daugiaprasmiškos – tenka spėlioti. Todėl „įklimpus“ 5-10 minučių organizatoriai rekomenduoja skambinti jiems specialiu telefonu. Minėjo, kad pačią sunkiausią Virtuvės užduotį be organizatorių pagalbos išsprendžia tik ~2% žaidėjų komandų. Todėl skambinti organizatoriams „Išprotėjusioje virtuvėje“ nėra gėda.

Tačiau daugumą užduočių galima išmąstyti protu. „Tipinių“ galvosūkių, kuriuose pagal surašytas užuominas reikia iššifruoti kodus, čia mažiau. Logika labiau orientuota į fiziką: reikėtų nepamiršti fizikos dėsnių. Nebijokite – paprastų. Elektra netekės be laido, daiktas kris žemyn ir t.t.

Elektrinių prietaisų kambaryje nemažai (organizatoriai ragina būti atsargiais), o atmosfera primena keistą modernių technologijų, Alisos stebuklų šalyje ir stympanko derinį.

Fizikos panaudojimas kambaryje kiek rizikingas, nes fizikiniams vyksmams daro įtaką ir aplinka. Todėl viena užduotis mums žaidžiant buvo tapusi neįmanoma (tai pastebėję organizatoriai per garsiakalbį informavo, kaip ją apeiti).

Jums patiks, jei:
• Įdomu ir „atrasti“ sprendimą, o ne tik išmąstyti.
• Norėsite pratęsti vakarą Senamiestyje.
• Iš kambario norite išsinešti suvenyrą, priminsiantį šį vakarą.
• Vaikystėje (ar net nebūtinai) jūsų mėgstamiausia knyga buvo “Alisa stebuklų šalyje”.
• Jūsų netrikdo, kad beveik garantuotai teks prašyti pagalbų.

Kiti Wrong Room kambariai

• Lengvesnis ir anksčiau įrengtas Profesioriaus kambarys (Sovietų Sąjungos tematika)
• Irgi sudėtingas „Vakarėlis Jamaikoje“. Pastarasis yra netolimame bare ir į jį leidžiama nuo 18 m., nes ištrūkę laiku gaunate tik pilnamečiams deramą dovaną.