Wrong Room atsidarė 2014 m. birželio 30 d., taigi buvo pirmasis Vilniuje atidarytas pabėgimo kambarys. Pirmoji kambarių serija – jau uždaryta, o 2017 m. duris atvėrė naujas, modernesnis už pirmuosius pabėgimo kambarys.

Laiko mašina

Dalyviai 2-4 (griežtai)
Kaina Antradieniais ir trečiadieniais – 50 eurų komandai, kitomis dienomis – 60 eurų komandai
Laikas 60 min. (bet, jei nėra vėlesnių rezervacijų, prideda 5 min.)
Adresas Vokiečių g. 6, Vilnius (įėjimas iš Mėsinių g.)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Wrong Room pabėgimo kambarys Vilniuje

Jūs įlipate į liftą. Laiko liftą, kuris veža į praeitį. Ten jūs ieškosite amuleto, galinčio atnešti taiką pasauliui. Vienas žmogus jo jau ieškojo – jam nepavyko, jis dingo. Tačiau paliko jums užuominų, dėl ko jums amuletą atrasti bus lengviau…

Tiesa, vis tiek teks gerokai pasukti galvą. Juk pabėgimo kambarys jus “perkels” į keletą skirtingų laikmečių. Ir galvosūkiai, kuriuos teks spręsti – kiekviename laikmetyje labai skirtingi. Atmosfera atkurta tikrai gerai – spynelių rakinti čia nereikės, užduotys kur kas rafinuotesnės. Priderinti ir baldai, interjero detalės. Ir bet kuris daiktas ar reiškinys gali būti “raktu”.

Viskas pabėgimo kambaryje logiška. Tik kai kurios užuominos gana plačios – todėl išmąstyti, ką daryti toliau, kartais ir yra šitaip sunku. “Įstrigus” galima skambinti kambario šeimininkams ir prašyti papildomų patarimų. To nereikėtų gėdintis: iš šio pabėgimo kambario išeiti laiku be tokių skambučių nepavyko dar nė vienai komandai. Tačiau šeimininkai leidžia žaidėjams “kovoti su kambariu” savo tempu – patys neskambina ir “per prievartą” savo patarimų nebruka.

Pasak šeimininkų, pabėgimo kambarys “Laiko mašina” – atsakas į didėjančią konkurenciją rinkoje; šiais laikais “tiesiog galvosūkių kambario” Lietuvoje jau nebepakanka: galvosūkiai turi būti įdomūs ir įspūdingi, o atmosfera – paveiki.

Jums patiks, jei:
• Jums svarbu gera atmosfera.
• Mėgstate unikalius galvosūkius, o ne raktus ir spyneles.
• Norėsite pratęsti vakarą Senamiestyje.
• Iš kambario norite išsinešti suvenyrą, priminsiantį šį vakarą.
• Jūsų netrikdo, kad beveik garantuotai teks prašyti pagalbų.
• Nepatinka, kai pagalbas savo nuožiūra “bruka” kambario šeimininkai.