Vilniuje susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 76.

2013 m. Pasaulio viktorinos čempionate Lietuvos čempionu vėl tapo 23 m. Šarūnas Dirmeikis (98 tšk.). Į klausimus jis šiemet atsakinėjo Klaipėdoje, kaip ir antrąją vietą užėmęs žurnalistas Antanas Manstavičius (82 tšk.).

Trečioji vieta ir Vilniaus čempiono titulas atiteko vertėjui ir komikui Pauliui Ambrazevičiui (74 tšk.). Jis Pasaulio viktorinos čempionate dalyvauja jau treti metai, o geriausia iki šiol jo pasiekta vieta buvo antroji Lietuvoje (2011 m.). Ketvirtasis buvo fizikas Česlovas Šimkevičius (Vilnius, 67 tšk.), penktasis – 2009 m. Lietuvos čempionas ir visų Pasaulio viktorinos čempionatų Lietuvoje nuo 2006 m. dalyvis Vytautas Danilevičius (Vilnius, 65 tšk.).

Panevėžio čempionu po metų pertraukos tapo inžinierius Zenonas Žvikas (44 tšk.).

Pasaulio čempiono titulą preliminariais duomenimis susigrąžino Didžiojoje Britanijoje gyvenantis airis Patas Gibsonas (172 tšk.) – tai jau ketvirtasis toks titulas šiam viktorinų profesionalui, laimėjusiam TV žaidimuose milijonines sumas. Pernykštis čempionas Džesis Honis nukarūnuotas gana skaudžiai – nuo lyderio jis atsiliko 21 tašku (151 tšk.). Tačiau stebintiems tarptautines viktorinas tai nėra keista – greičiau netikėtas buvo Dž. Honio pernykštis išsiveržimas į priekį. Matyt, klausimai tada pasitaikė labai jam palankūs.

Antrąją vietą pasaulyje užėmė suomis Tero Kaliolevo (168 tšk.), trečiąją keturiskart Pasaulio viktorinos čempionas anglas Kevinas Ašmanas (163 tšk.). Dabar P. Gibsonas ir K. Ašmanas vėl išsilygino titulais.

Pilni Lietuvos rezultatai skelbiami čia, pilnų pasaulio rezultatų dar teks palūkėti.