Jaunimo organizuojama tarpmiestinė viktorina, orientuota į moksleivius ir studentus. Nebevyksta

Vieta Nebevyksta. Geriausiu laiku buvo: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena
Adresas Įvairūs adresai
Laikas Buvo sekmadieniais 16:00
Populiarumas Geriausiu laiku ~20 komandų Lietuvoje
Nuorodos Tinklapis, Facebook, El. paštas

Taisyklės

Nors oficialiai “Intelekto varžytuvės” yra skirtos moksleiviams ir studentams, gali dalyvauti bet kas, dokumentai nėra tikrinami. Orientaciją į jaunimą labiausia išreiškia klausimai, kurių daug susiję su popkultūra, šiuolaikiniais įvykiais.

Komandą sudaro 6 nariai. Yra 5 turai po 10 klausimų. Laimi daugiausiai atsakiusi komanda.

Istorija

“Intelekto varžytuvės” prasidėjo 2015 m. pavasarį Klaipėdoje. 2015 m. rudenį staigiai plėtėsi ir į kitus Lietuvos miestus, tačiau pastebėjus, kad kiekybė gali kirsti per kokybę, organizatoriai nusprendė plėstis nuosaikiau.

Visgi, 2015 m. pabaigoje viktorina jau vyko 7 miestuose: didmiesčiuose, o taip pat Utenoje ir Ukmergėje. Viename paskutinių rudens sezono žaidimų 2015 m. gruodžio 13 d. Intelekto varžytuves žaidė: 9 komandos viktorinos “gimtinėje” Klaipėdoje, 5 komandos Šiauliuose, po 4 komandas Kaune, Panevėžyje ir Utenoje, 1 komanda Vilniuje.

2016 m. viktorina traukėsi, ne kartą buvo taip, kad paskelbtose renginio vietose komandos nieko nerasdavo, “Facebook” skųsdavosi, kad su organizatoriais neįmanoma susisiekti. 2016 m. rudenį “Intelekto varžytuvės” žadėjo šias bėdas išspręsti, perkėlė žaidimo laiką iš sekmadienio į antradienį – tačiau debiutinis sezono žaidimas įvyko tik Klaipėdoje (nors buvo žadėtas trijuose miestuose), antras žaidimas neįvyko.

“Intelekto varžytuves” organizavo jaunimo komanda.