Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Kaune

Bėglys yra pabėgimo kambarys Kauno Rotušės aikštėje. Tai – jau antrasis šio šeimininko kambarys Kaune (pirmasis perkeltas į Vilnių).

Tamplierių paslaptis

Dalyviai 2-8 (rekomenduojama: 6-8)
Kaina 50 EUR iki penkių asmenų komandai (60 EUR – šešių, 70 EUR – septynių, 80 EUR – aštuonių)
Laikas 60 min. (esant galimybei pratęsiamas)
Adresas Rotušės a. 23, Kaunas (eiti iš kiemo pusės; į kiemą galima patekti iš Rotušės a. einant “kiaurai” per laiptinę)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pabėgimo kambario siužetas: laiko tuneliu dalyviai nukeliami į XIX a. pradžią, į užeigą, kurioje ką tik įsteigta pirmoji masonų ložė. Kalbama, kad masonai ten susitarė paslėpti Šventąjį Gralį, perimtą iš Tamplierių ordino. Surasti Gralio taurę turite tik vieną valandą: po to, tą žinote iš istorijos, kilusi didi audra viską ten sugriaus.

Gotikinis Kauno senamiesčio rūsys kuo puikiausiai tinka šiam siužetui. Atmosferą stiprina senoviniai daiktai, karts nuo karto pasigirstantis vėjas, lietus, sumirganti šviesa. Audra artėja… Didelis dėmesys skiriamas autentiškumui: pabėgimo kambaryje tikrai nerasite akivaizdžiai savadarbių daiktų ar “iš kaimo” atsivežtų rakandų. Viskas kruopščiai atrinkta ir paruošta, kad atitiktų siužetą. Net prilietus, apžiūrėjus iš arčiau daiktai atrodo tikri (o ne pigi kopija).

Tačiau kartu pabėgimo kambario šeimininkas teigia norėjęs, kad atmosfera neužgožtų galvosūkių. Todėl galvosūkiai pabėgimo kambaryje – irgi išmoningi. Kaip įprasta istorijoms apie slaptąsias organizacijas, “seni daiktai” čia nėra tiesiog “seni daiktai”. Jie turi savų paslapčių. XIX a. žmogus tai vadintų magija, o šiandienos žmogus – elektronika. Išdėliok kokius daiktus reikiama tvarka ir, žiūrėk, kas nors kambaryje atsidarys…

Daugelį Masonų paliktų kliūčių kelyje prie Šventojo gralio galima įveikti bet kokia tvarka, “pasidalinus darbus” kelis galvosūkius spręsti vienu metu. Todėl šis pabėgimo kambarys itin tinkamas didesnėms dalyvių grupėms, kurioms pritaikytų pabėgimo kambarių Kaune nėra daug.

Jums patiks, jei:
• Pageidaujate ir geros atmosferos, ir įdomių, protingų, elektronika grįstų galvosūkių, įsiliejančių į tą atsmosferą.
• Norite vakarą tęsti Kauno Senamiestyje.
• Patinka mistiniai filmai, knygos apie slaptas organizacijas, sąmokslo teorijos (“Da Vinčio kodas” ir pan.).
• Esate grupė iš 6-8 žmonių ir ieškote kambario, kuriame kiekvienam dalyviui būtų ką veikti.