Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Užkoduota – pabėgimo kambariai Vilniuje.

Dalyviai 2-6 (geriausia iki 4)
Kaina 50 eurų
Laikas 60 min.
Adresas Naugarduko g. 91, 321 kabinetas (Naujamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

uzkoduota2

“Užkoduota” – tikras galvosūkių kambarys. Patekus į vidų net pribloškia užduočių gausa: daugybė spynų ir spynelių, įvairūs užrašai… Išeiti pavyks tik viskuo pasinaudojus – papildomų daiktų ir nebūtinų pagražinimų čia nėra.

Nepaisant tokių iššūkių, iš “Užkoduota” dauguma komandų ištrūksta per maždaug 50 minučių. Mat nors galvosūkių ir daug, jie nėra pernelyg sudėtingi: suvokus, “kur šuo pakastas”, galima kiekvieną jų įveikti greitai.

“Užkoduota” kambarys neturi jokios temos ar siužeto. Kaip galvosūkių žurnale išsprendęs vieną puslapį verti kitą (visai kitokį), taip ir čia atrakinęs kiekvienas duris ar dureles, rasi užuominų, kaip atverti kitas. Užuominų tikrai daug, bet jos nėra tiesmukos – kad “perkąstum” (ar net suvoktum, kad tai – užuomina) prireikia pamąstyti.

Jei visgi “užstrigsite”, galima skambinti specialiu telefonu ir prašyti organizatoriaus pagalbos. Tokių patarimų skaičius neribotas, o daugumai komandų prireikia maždaug trijų. Per kamerą pamatęs, kad buvote arti sprendimo, bet nuo jo nutolote, organizatorius paskambins ir pats. Beje, visų “Užkoduota” kambario lankytojų (net ir nepabėgusių laiku) laukia dovanėlė.

Kambarys įsikūręs tarp biurų sovietiniame penkiaaukščiame toliau nuo centro. Ateiti pėsčiomis iš Senamiesčio truktų ilgai, bet “ratuotiems” nuo to tik geriau: parkavimas nemokamas.

Jums patiks, jei:
• Pageidaujate tiesiog gerų galvosūkių, be „nebūtinų dekoracijų“ ir siužeto.
• Jums geriau daug lengvesnių galvosūkių nei mažai, bet tikrai sunkių.
• Jums nebūtinos elektroninės ar „modernios“ užduotys.
• Iš kambario norite išsinešti suvenyrą, priminsiantį šį vakarą.