Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Decode Room – pabėgimo kambariai Vilniaus stoties rajone. Uždaryti 2017 m. rugpjūtį.

Iškoduok Putlerį (kambarys neveikia)

Dalyviai 2-6 (rekomenduojama 4)
Kaina Pirmadienį-ketvirtadienį 40 eurų, penktadienį-sekmadienį 50 eurų
Laikas 1 val.
Adresas Geležinkelio g. 6 (Naujamiestis), Vilnius
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Decode Room kambario Iškoduok Putlerį siužetas: viename Maskvos bute, kaip išsiaiškino žvalgyba, saugoma paslaptis, kurios paviešinimas gali sugriauti Vladimiro Putino režimą. Sargybiniai 45 minutėms pasitraukė iš postų ir jūs, slaptieji agentai, teleportuojami į tą butą, turite tą “kompromatą” surasti ir pabėgti.

Iš tikro tai ne pabėgimo kambarys, tai – du kambariai. Žaidėjai padalijami į dvi grupes ir patenka į skirtingas patalpas. Kartais pirmame kambaryje rastos užuominos padeda antrojo kambario “agentams”, kartais – atvirkščiai. Todėl žaidėjai turi nuolat šūkauti vienas kitam per sieną, ką mato ir ką sužinojo. Vykdant kai kurias užduotis žaidėjams iš abiejų kambarių teks bendradarbiauti itin glaudžiai, todėl “Iškoduok Putlerį” tinka patikrinti sugebėjimą dalintis informacija nesant greta.

Dėl tokios tvarkos primygtinai rekomenduotume, kad dalyvautų bent keturi žaidėjai (po du kiekvienoje pusėje). Galvosūkiai yra sudėtingi ir kai kurių užduočių sprendimas gali užtrukti ilgai. Be to, būti dviese-trise kambaryje įdomiau nei vienam, galima pasidalinti darbus ir paieškas.

Organizatoriai neslepia, kad kambario sukūrimas – tik dalis jų siekių, o kita – išreikšti savo nuomonę apie Putino režimą. Ji pareikšta skoningai ir išradingai. Didelis dėmesys skiriamas atmosferai: butas pilnas sovietinių daiktų (dauguma kurių nėra nei galvosūkiai, nei užuominos), įžangines instrukcijas ir telefonu sakomas užuominas taip pat mėginama įvilkti į specialiųjų agentų tarpusavio pokalbių formatą. Nieko keisto, mat kambario šeimininkai turi šį tą bendro su kinu ir televizija.

Jums patiks, jei:
• Nemėgstate Putino režimo.
• Mokate bendradarbiauti net būdami skirtingose sienos pusėse – arba norite šį sugebėjimą patikrinti.
• Patinka gerai atkurta atmosfera ir įdomesnis tikslas nei tiesiog “pabėgti”.
• Jūsų yra nuo 4 iki 6 žmonių.

Vilniaus mafijos slėptuvė (kambarys neveikia)

Dalyviai 2-6 (rekomenduojama 4)
Kaina Pirmadienį-ketvirtadienį 40 eurų, penktadienį-sekmadienį 50 eurų
Laikas 1 val. (nepavykus pridedama dar 15 min.)
Adresas Geležinkelio g. 6 (Naujamiestis), Vilnius
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Decode Room Mafijos slėptuvės siužetas: mafijozai gavo nedidelę bausmę ir tuoj išeis iš kalėjimo. Iki gyvos galvos pasodinti juos galima tik tuo atveju, jei “atsiras” baisesnių nusikaltimų įrodymų. To ieškoti jūs ir esate pasiunčiami į seną mafijos slėptuvę.

Ten, “kur sudėti įrodymai” pateksite tik gerokai paplušėję, atrakinę visą seriją paprastų spynelių ir atradę paslėptų daiktų, o galiausiai – įveikę kur kas netikėtesnį ir įmantresnį Mafijos apsaugos mechanizmą. Pasak organizatorių, vieną dalyvių jis taip išgąsdino, kad tas net sienelę sulaužė.

Vien suprasti, kaip atlikti tas paskutines užduotis, nepakaks. Keletą jų ir gerai perpratę padarysite ne iš karto (ir tikriausiai norėsite išbandyti visi).

Pasakysim tik tiek, kad mums išmėginant kambarį, šeimininkui net teko įnešti “papildomų išteklių” žaidimo metu. O vienai užduočiai parašyta instrukcija. Mafija, aišku, tokios nepaliktų, tačiau šeimininkai stengiasi, kad kambarys būtų įveikiamas per 60 min., nes jis – nelengvas. Įstrigus ilgiau, jie duoda patarimus specialiu telefonu.

Jums patiks, jei:
• Mėgstate filmus apie mafiją.
• Mėgstate siužetus apie įsilaužimus į apsaugotas ir įsilaužėliams pavojingas slėptuves.
• Mėgstate užduotis, kur užtrunka ne tik suprasti, kaip padaryti, bet dar ir įgyvendinti idėją.
• Užduočių ypatingumas svarbiau nei jų įpinimas į siužetą.
• Patinka įdomesnis tikslas nei tiesiog “pabėgti”.