Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

“Illuminati Room” ir “007 room” pabėgimo kambariai Vilniaus centre ypač akcentuoja atmosferą, įkvėptą kino trilerių. Kaip dera žanrui, čia gausu paslapčių, netikėtumų. Nors dauguma išmėginimų – protui, prireiks ir žiupsnelio drąsos ar vikrumo. Abu kambariai turi atskirus simbolius, tinklapius ir Facebook paskyras, tačiau jie yra vienose patalpose, su įėjimais iš vieno laukiamojo: taigi, jei žmonių grupė didesnė nei telpa į vieną kambarį, ji gali nesunkiai pasidalinti po abu kambarius.

Illuminati Room

Dalyviai 2-5
Kaina 50 eurų komandai
Laikas 60 min. (bet, jei nėra vėlesnių rezervacijų, prideda 10-15 min.)
Adresas A. Rotundo g. 2 (Naujamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pagal surinktus daiktus ir interjerą, Illuminati Room atmosfera primena sovietmečio mokslininko, linkusio į ezoteriką, namus ikikariniame daugiabučiame name. Tie namai pilni paslapčių – dalyviai ne kartą nustebs. Kai kas pabėgimo metu gali net pasirodyti baugoka.

Užduotys originalios ir logiškos – bet norint rasti visas užuominas kambarį reikia apieškoti.

Per kamerą matydami, kad dalyviai nuklydo į šalį ir (jei taip ir toliau) nespės, organizatoriai skambina žaidėjams ir informuoja, ką daryti toliau (kelti ragelį privaloma). Dalyviai gali paprašyti pagalbos ir patys.

Nepaisant šito, kai kurie dalyviai 1 val. laiką vis tiek truputį viršija. Organizatoriai teigė „išprašyti“ lankytojų nemėgstantys ir, jeigu kambario iš karto po to niekas nerezervavo, suteikiantys jiems papildomų minučių.

Išėjusieji iš kambario fotografuojami su specialiais apsiaustais, derančiais prie paslapčių tematikos – tai tikriausiai įtikinamiausi „Facebook nuotraukos“ rekvizitai tarp Vilniaus pabėgimo kambarių.

Jums patiks, jei:
• Mėgstate trilerius ir mistinius filmus bei knygas.
• Svarbu kokybiškai sukurta atmosfera.
• Patinka netikėtumai.
• Neturite keistų fobijų.
• Pabėgę norite „Facebook nuotraukos“ su įdomiais drabužiais.

007 Room

Dalyviai 2-6
Kaina 50 eurų komandai
Laikas 60 min. (bet, jei nėra vėlesnių rezervacijų, prideda 10-15 min.)
Adresas A. Rotundo g. 2 (Naujamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pabėgimo kambarys „007 Room“ persmelktas Džeimso Bondo filmų atmosfera. Iš ten – muzika, dekoracijos.

Norėdami pabėgti iš kambario dalyviai turi atlikti keliolika misijų, kurios irgi primena agento 007 filmus. Visko po truputį: išradingi elektroniniai prietaisai, paslaptingos ar kiek sukrečiančios akimirkos, matematiniai išskaičiavimai, vikrumo/tikslumo išbandymai, kodai, britų aukštuomenės gyvenimo atributai. Nėra tik tokios Bondui būdingos veiklos, kuri keltų pavojų aplinkai ar netilptų į valandos apsilankymą viename kambaryje.

Misijas „007 Room“ reikia vykdyti labai konkrečia eilės tvarka: prie kiekvienos užduoties parašyta, kelinta ji turi būti sprendžiama. Įveikęs pirmąją misiją randi priemones, būtinas antrąjai, išsprendęs antrąją – trečiąjai ir t.t. Kartu dažniausiai gauni ir „vadovybės nurodymą“ – nedidelį tekstą (lietuvišką ir anglišką) ar kitą užuominą, patariančią, bet jokiu būdu tiksliai nenurodančią, ką reikės padaryti toliau.

Taigi, kiekvienu metu dalyviai gali daryti tik vieną iš dviejų: arba bendromis jėgomis spręsti tuometinę misiją, arba ieškoti, kur pažymėtos vėlesnės misijos (kad atėjus tų misijų eilei nebetektų sukti galvos, kur gi jos yra).

Dėl to nors priima ir šešis dalyvius, 007 kambario šeimininkai rekomenduoja žaisti keturiese: atėjus didesniam skaičiui, daliai žaidėjų gali nepakakti galimybių misijas vykdyti “savomis rankomis”. Kita vertus, visada galima prisidėti komentarais ir patarimais. Jeigu savų minčių ties kuria nors misija nepakaks, organizatoriai paskambins pakonsultuoti. Dėl tokių patarimų, pasak šeimininkų, ~90% komandų ištrūksta (beveik) laiku.

Jums patiks, jei:
• Norite, kad būtų aiškiai parašyta, kurią užduotį atlikti sekančią (nereiktų spėlioti).
• Norite, kad visa komanda bendradarbiautų spręsdama tas pačias užduotis vienu metu (o ne pasidalintų galvosūkiais ir dirbtų atskirai).
• Patinka netikėtumai.
• Neturite keistų fobijų.
• Patinka filmai apie šnipus ir Džeimsą Bondą.