Escape Bunker 1944 yra pabėgimo kambarys Klaipėdoje, įrengtas tikrame Antrojo pasaulinio karo bunkeryje.

Dalyviai 2-8
Kaina 10 EUR žmogui, bet ne mažiau 50 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Priestočio g. 3A, Klaipėda (įėjimas į bunkerį greta stoties)
Kontaktai Facebook

Klaipėda – vienintelis Lietuvos miestas, kurio sovietai 1944 m. neokupavo iš karto. Miestą gynę vokiečiai laikėsi per 100 dienų – tik 1945 m., artėjant karo pabaigai, Klaipėda krito. Ištverti sovietų bombardavimus taip ilgai vokiečiams padėjo ir specialiai šitam iškasti požemiai, kurių negalėjo paprastai įveikti to meto bombos.

Viename tokių požemių ir įkurtas pabėgimo kambarys “Escape Bunker 1944”. Čia, tokioje drėgmės apsuptyje, kokioje 1944 gyveno Klaipėdą gynę vokiečių kariai, jums teks išspręsti keliolikos galvosūkių seriją. Tik ją įveikę galite tikėtis išeiti laukan iki suskambant išorinio pavojaus sirenai. Tam prireiks ir loginio mąstymo, ir pastabumo naršant tunelio formos požemį.

Daug “Escape Bunker 1944” galvosūkių yra susiję su įvairiais senais daiktais, ypač sovietiniais. Jei “įstrigsite”, net šeimininkės pagalbos turėsite prašyti ne per pabėgimo kambariams įprastą raciją, o autentišku Antrojo pasaulinio karo laikų telefonu.

Beje, pagalbų skaičius griežtai ribotas: tik trys. Todėl komandų, sprunkančių iš “Escape Bunker 1944”, rezultatus galima lyginti tarpusavyje: juk niekas negauna patarimų daugiau, nei priklauso. Sėkmingai pabėga ~60% komandų nors, pasak šeimininkės, procentas galėtų būti ir didesnis, jei klaipėdiečiai būtų labiau pratę prie pabėgimo kambarių.

Jums patiks, jei:
• Norite patekti į Antrojo pasaulinio karo požemį.
• Patinka seni originalūs daiktai.
• Jums smagu ne tik logiškai mąstyti, tačiau ir naršyti bunkerį.
• Norite savo galimybės patikrinti objektyviai, pagal visiems vienodas taisykles (daugelyje kitų pabėgimo kambarių pagalbų skaičius yra neribojamas, todėl jeigu kažkuri komanda pasprunka greitai, negalima žinoti, ar ji tai padarė savo jėgomis, ar tiesiog prašiusi labai daug pagalbų).