Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Lost Key – pabėgimo kambarys Vilniaus Naujamiestyje. Kambarys yra uždarytas ir nebeveikia.

Muziejaus apiplėšimas

Dalyviai 2-4
Kaina 40 EUR komandai pirmadieniais-ketvirtadieniais
50 EUR komandai penktadieniais-sekmadieniais
Laikas 75 min.
Adresas Algirdo g. 37, Vilnius (Naujamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

lostkey

Muziejaus apiplėšimas – kitoks pabėgimo kambarys. Prieš įrengdami šį kambarį šeimininkai aplankė daug kitų pabėgimo kambarių ir nusprendė daryti daug ką kitaip. Ne tik, kad čia “rafinuočiau” nei kitur sakomos užuominos ar rodomas laikas, bet net ir durys iš kambario niekada nėra užrakinamos. Mat tikslas, kaip sako kambario pavadinimas, nėra pabėgti. Tikslas – pavogti žymiausią muziejaus eksponatą, 1260 karatų deimantą.

Taigi, pabėgimo kambarys yra muziejus. Iš pažiūros eksponatų jame daug. Tačiau pradėję savo juoda darbą “deimanto vagys” netrunka suprasti, kad likę “eksponatai” – tiesiog savotiškos užuominos jiems (gal koks bendrininkas-muziejininkas juos paliko?). Tam, kad pagaliau atidengtumėte deimantą supantį stiklą, reikės pasinaudoti visais likusiais “eksponatais” ir kitomis muziejaus interjero detalėmis – ar bent jau suprasti, kas tenai užšifruota.

Tai – nelengva. Todėl yra dar vienas “Muziejaus apiplėšimo” skirtumas nuo kitų Vilniaus pabėgimo kambarių – deimanto vagystei skiriamos ne įprastos 60, tačiau 75 minutės laiko. Užduotys čia originalios, ir bent viena jų atims gana daug laiko – net ir po to, kai suprasite, kaip ją spręsti. Mat plėšiant šį muziejų reikalingas ne tik protas, tačiau ir vikrumas bei atidumas.

Prireiks ir kažkiek komandinio darbo. Tiesa, ne visada: dažniausiai skirtingi dalyviai gali spręsti skirtingas užduotis, mat privalomos eilės tvarkos čia nėra. Kliūtys vagims labai įvairios: nuo paprastų mechaninių iki elektroninių. Įveikusių jas visas komandų laukia ne policija, o organizatoriai su fotoaparatu. Dalyvius jie irgi fotografuoja kitaip, nei dauguma pabėgimo kambarių: viena nuotrauka, padaryta momentiniu fotoaparatu, iškart dovanojama atminimui.

Jums patiks, jei:
• Jūs manote, kad 60 minučių – per trumpas laiko tarpas pabėgimo kambariui.
• Esate lankę daug pabėgimo kambarių ir kai kurie “visur vienodi” ar “nuolat besikartojantys” sprendimai jau pradėjo pabosti.
• Jums patinka ne tik proto, o ir vikrumo bei atidumo reikalaujančios užduotys.
• Patinka, kai komanda gali pasidalinti ir spręsti skirtingas užduotis.