Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Bėglys yra pabėgimo kambarys Vilniuje, perkeltas iš Kauno.

Senoji taverna

Dalyviai 2-6
Kaina 50 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Goštauto g. 8, Vilnius
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Rūsyje įkurtas kambarys – sena taverna, kurioje įvairūs keliautojai paliko įvairių įdomių, keistų, kartais egzotiškų daiktų, surašė kelis mįslių tekstus. Tiesa, kambaryje pasitelkta ir elektroninė įranga.

Užduotys čia be galo plataus spektro. Jų sprendimui prireiks pasitelkti daugiau pojūčių, nei vien regą. Reikės ir įvairių sugebėjimų, žiupsnelio gyvenimiškų žinių. Nors tenka rasti ne vieną kodą ar raktą, užduotys nesikartoja: kiekvienas sekantis atradimas padaromas visiškai kitaip, nei prieš tai buvęs, tačiau viską galima išmąstyti logiškai. Gerai, jei ir komanda įvairialypė. Pasak organizatorių, laiku iš kambario ištrūksta vos 10% dalyvių.

Kiekviena komanda per apsilankymą “Senojoje tavernoje” gali laisvai paprašyti iš organizatorių 3 užuominų, o už kiekvieną papildomą “konsultaciją” prie galutinio rezultato pridedama po 5 baudos minutes.

Tokia sistema gera, jei norite pasirungti su draugais (eiti į tą patį kambarį paeiliui ir paskui palyginti laikus). Mat kituose kambariuose, kur užuominos neribojamos ir už jas neskiriamos baudos, oficialus rezultatas daug nereiškia – nes nelygu, kiek kuri komanda ėmė užuominų. Pats užuominų procesas dera senai tavernai: dalyviai pakiša pro durų skylę tuščią lapelį, gauna vieną iš anksto parengtų senoviniu šriftų atspausdintų patarimų.

Jums patiks, jei:
• Norite galvosūkių skirtų įvairiems pojūčiams, o ne tik regėjimui.
• Norite eiti į tą patį paeiliui su draugų komanda ir objektyviai palyginti rezultatą.