Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Crazy Mind Vilniaus senamiestyje turi du pabėgimo kambarius. Jie nėra sudėtingi ir tinka nepatyrusiems.

Aplink pasaulį per 3600 sekundžių

Dalyviai 2-5
Kaina 50 eurų komandai
Laikas 60 min. (bet jei mato, kad komanda netoli ištrūkimo, organizatoriai prideda 5-10 min.)
Adresas Labdarių g. 3 (Senamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

kambarys „Aplink pasaulį per 3600 sekundžių“ kurtas taip, tarsi čia būtų gyvenęs pakvaišęs geografas, visa ko prislapstęs kelioniniuose lagaminuose ir kituose panašiuose daiktuose. Nors dauguma užduočių vienaip ar kitaip susijusios su geografija, patiems geografijos žinių neprireiks.

Viskas mechaniška – elektronikos nėra (net joks laikrodis nerodo, kiek laiko liko – tai organizatoriai praneša balsu iš anapus durų). Tačiau „surinkti“ išėjimo kodą užtruks, nes jis įvairiais būdais išslapstytas po visą kambarį: prireiks ir sukti galvą, kur gi dar neapieškojote (lengviau pasakyti nei padaryti), ir pasitelkti loginį mąstymą. Vis tik kambarys yra iš lengvesnių ir puikiai tinka pradedantiesiems. Maždaug 50% dalyvių jį įveikia per 60 min. be organizatorių patarimų (kurių galima prašyti per prieš įeinant įduodamą raciją).

Kambarys dėkingas individualistų komandoms, nes žaidėjai gali tuo pačiu metu spręsti skirtingus galvosūkius (nebūtina visų spręsti paeiliui).

Crazy Mind priklauso moterų komandai, kuri taip pat organizuoja „Encounter“ žaidimus ir vaikų gimtadienio šventes su galvosūkiais.

Ateityje jos planuoja įrengti dar du kambarius, suskirstytus pagal amžiaus grupes: vieną provokuojančios tematikos “N-21: Aistringi žaidimai”, kuris turėtų atverti duris lapkritį (turbūt bus populiariausias bernvakariams). Dar vėliau įsikurs kambarys vaikams („Aplink pasaulį per 3600 sekundžių“ išsprendžia paaugliai, bet vaikams jis per rimtas). Pirmąjį kambarį autorės irgi planuoja perstatyti.

Jums patiks, jei:
• Manote, kad genialumas – paprastume.
• Norite kambario, kur būtų didelė tikimybė patiems viską išspręsti net ir be patirties.
• Norite, kad būtų įmanoma vienu metu spręsti skirtingas užduotis.
• Norėsite paskui pratęsti vakarą Senamiestyje.

N-21 Aistringi žaidimai

Dalyviai 2-6
Kaina 50 eurų komandai
Laikas 60 min.
Adresas Labdarių g. 3 (Senamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

N-21 Aistringi žaidimai yra pirmasis Lietuvoje pabėgimo kambarys „suaugusiems“, todėl turėtų sulaukti dėmesio iš švenčiančiųjų bernvakarius ar mergvakarius.
Siužetas: pavogėte pinigus iš mafijos boso. Šis jus sugavo, užrakino ir grįš po valandos. Privalote pabėgti anksčiau, mat, kiek girdėjote, mafijos bosas mėgsta kankinimus ir seksą.

Tikrovėje kambarys švelnesnis, nei galėtų pasirodyti iš aprašymo. Knyga „50 pilkų atspalvių“ čia įkvėpusi labiau atskirus elementus. Pavyzdžiui, dar prieš įvedant į kambarį visiems dalyviams užrišamos akys – tokiais raiščiais, kad kiaurai juos matosi kai kas, bet ne viskas. Net ir juos nusirišus galimybes pilnai apžiūrėti kambarį riboja prieblanda. Patalpa – spartietiškai paprasta, tačiau joje yra išmoningų elektroninių užduočių bei detalių. Jos įdomios, bet gana įnoringos: tai, kad nesuveikia išsyk, nebūtinai reiškia, kad sprendimas netoks, gal reikėjo mygtuką spausti stipriau ar laikyti ilgiau.

Kambario prižiūrėtoja bendrauja labai mandagiai, rūpinasi, kad akių raiščiai nespaustų ir visi jaustųsi gerai – taigi, tikrų mafijos pasityčiojimų ir kankinimų patirti neteks.

Pabėgimo kambarys dar įrenginėjamas ir tobulinamas, kuriami papildomi galvosūkiai (kai kurie jau net pastatyti, bet dar nėra naudojami). Todėl ilgainiui turėtų darytis įdomesnis ir sudėtingesnis. Kol kas tai – vienas lengvesnių pabėgimo kambarių, iš kurio dauguma ištrūksta per maždaug 40 minučių. Tiesa, rezultatai tikriausiai būtų prastesni – tačiau dalyviams įstrigus prižiūrėtoja gana greitai ateina su patarimais.

Jums patiks, jei:
• Norite pabėgimo kambario su elementais suaugusiems (tinka bernvakariui, mergvakariui).
• Vertinate detales labiau už bendrą vaizdą.
• Norite paprasto pabėgimo kambario, kur užduočių nebūtų per daug, o įstrigę greitai gautumėte patarimus net neprašę.
• Patinka prieblanda.
• Norėsite paskui pratęsti vakarą Senamiestyje.