Atrakink yra pabėgimo kambariai Kauno centre.

Erudito kambarys

Dalyviai 2-6 (geriausia – 4-5)
Kaina 65 eurai komandai
Laikas 60 min. (nebaigus per tiek laiko vieną kartą prideda 15 min.)
Adresas Kęstučio g. 54, Kaunas
Kontaktai Facebook

“Atrakink” pabėgimo kambarys primena orientacinį žaidimą: įeidamas gauni nurodymą, nuo kurios kambario vietos pradėti. Ten randi užuominą kur reikėtų ieškoti toliau, paskui – kur dar toliau ir t.t. Tačiau tos užuominos – labai nekonkrečios arba užšifruotos: teks gerokai palaužyti galvą, kokia gi vieta turima omenyje ir ką toje vietoje reikia padaryti. Reikia logikos ir pastabumo – todėl vidutiniškai komandos visą “užduočių grandinėlę” įveikia tik per beveik valandą.

“Atrakink” atrodo it gyvenamasis kambarys, kurio savininkai dešimtmečiais kaupia daiktus ir rakandus, nieko neparduodami ir neišmesdami. Daug įvairaus amžiaus knygų, baldų, prietaisų. Daugelis šių daiktų yra dekoracija (pabėgimui nereikalingi). Jų buvimas užtikrina, kad nepavyks “nukirsti kampo” ir galutinio tikslo pasiekti praleidus kai kurias užduotis. Mat nuodugniai apieškoti kiekvieno kambario kampelio 60 minučių niekaip neužteks. Užuominos puikiai išslapstytos: tik pagal jau surinktą informaciją išskaičiavęs, ką tiksliai “perkratyti”, gali tikėtis spėti jas visas surasti. Jei susidursite su neįveikiama užuomina, du kartus per žaidimą galėsite paprašyti iš už durų budinčio šeimininko tikslaus nurodymo.

Kadangi užuominas reikia “gliaudyti” eilės tvarka, visi komandos nariai vienu metu dirbs su viena užduotimi, ją išsprendę – pereis prie kitos. Dėl to šeimininkas rekomenduoja, kad komandoje būtų maždaug 4-5 žmonės: nors priima ir 6, daliai dalyvių tuomet kai kuriais momentais gali trūkti užsiėmimų. Taip pat šeimininkas nesiūlo kambario vaikams (daug pašalinių daiktų nukreipia jų dėmesį, o kai kurios užduotys reikalauja tam tikrų žinių) ir užsieniečiams (užuominos – tik lietuviškos).

“Atrakink” šeimininkas yra galvosūkių ir proto žaidimų fanas, jam patinka ir pats kambario kūrimo procesas. Kas 3-6 mėnesius jis kardinaliai perdaro visas kambario užduotis (tai skelbia “Facebook). Dalis daiktų pakeičiami, kiti lieka, bet iš būtinų pabėgimui tampa tiesiog rekvizitais (arba priešingai: iš nereikalingų – reikalingais). Po kiekvienos pertvarkos “Atrakink” tarsi tampa nauju kambariu (nors ir su ta pačia atmosfera) ir taip pritraukia ne vieną komandą sugrįžti.

Jums patiks, jei:
• Patinka orientaciniai žaidimai.
• Norite spręsti užduotis kaip komanda, o ne kiekvienas atskirai.
• Norite pasitikrinti savo pastabumą ir atidumą.

Kiti “Atrakink” kambariai

“Atrakink” taip pat turi “Bukanieriaus kambarį”, kuris yra panašus išoriškai į “Erudito kambarį”, tačiau, šeimininko teigimu, paprastesnis.