Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Hakerio loftas yra kompiuterinės tematikos pabėgimo kambarys Vilniuje.

Dėmesio: 2019 m. pradžioje pabėgimo kambarys uždarytas ir nebeveikia.

Dalyviai 2-5
Kaina 40 EUR komandai (savaitgaliais – 45 EUR)
Laikas 60 min.
Adresas Švitrigailos g. 8, Vilnius (įėjimas iš kiemo)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Reklamų Hakerio lofto išorėje nerasite – juk hakeris slapstosi ir šiaip bendrauti nelinkęs. Atėjusius nekviestus svečius bemat užrakina – norėdami pabėgti lauk, turėsite perprasti hakerio mąstymą ir (šiek tiek) – jo įrenginius. Antraip – toks kambario siužetas – hakeris paviešins visą jūsų asmeninių kompiuterių turinį…

Hakerio loftas – netvarkingas ir “užleistas”, mat vienintelis brangesnis dalykas, ką sau pirkdavosi hakeris – įranga. Ypač kompiuterinė. Pastarosios sprukdami iš hakerio lofto prisižiūrėsite daug. Kiekvieną hakerio sugalvotą spynelės kodą “nulaužti” galėsite tik pasinaudodami vis kitu prietaisu. O prietaisų kambaryje yra tiek, kad, tikriausiai, galima būtų surinkti ne vieną kompiuterį. Hakeris juos naudoja ne tik pagal paskirtį, hakeris jais apkabinėjo netgi savo sienas, o kai dalį baldų perdarė į kažkokius elektroninius-mechaninius hibridus.

Kai kurie įrenginiai, kuriais teks pasinaudoti Hakerio lofte – tokie, kokius, tikriausiai, ne kiekvienas lietuvis yra bandęs. Todėl komandoje net gali kilti ginčas, kuriam dalyviui atlikti užduotį su tuo prietaisu. Sudėtingų žinių (programavimo ir pan.) tikrai nereiks.

Nuo aukščiausios sienos su kambaryje užrakintais žmonėmis susirašinėja kompiuteris. Jei dalyviai įstringa – stengsis padėti. Bet gali ir trukdyti. Labai jau keistai jis bendrauja, čia angliškai, čia lietuwishkay, čia išvis “ne į temą”. Todėl Hakerio lofte yra iš ko ir pasijuokti. Nors tai nėra siaubo kambarys, tam tikrų fobijų turintiems žmonėms jis vietomis gali būti baisokas (tačiau atitinkamas užduotis galės atlikti kiti). Dalyviai iki 14 metų vidun neleidžiami.

Pasak kambario šeimininko, pabėgimo kambarys “Hakerio loftas” orientuotas į smagumą labiau nei sudėtingus iššūkius ir 95% komandų sėkmingai pasprunka per valandą (su kompiuterio pagalbomis).

Jums patiks, jei:
• Patinka kompiuterinė ir kita technika.
• Norite pabėgimo kambaryje ir pasijuokti.
• Neturite įvairių fobijų – arba esate pasirengęs stoti su jomis akistaton, jei tektų.
• Pageidaujate nelabai sudėtingo pabėgimo kambario.
• Mėgstate užduotis atlikinėti paeiliui, visa komanda kartu dirbti ties viena užduotimi.