Šis pabėgimo kambarys nebeveikia

LockRoom – pabėgimo kambarys – Šiaurės korėjos kalėjimas.

Dalyviai 2-4
Kaina 2 asm. – 25 EUR, 3 asm. – 30 EUR, 4 asm. – 36 EUR
Laikas 45 min.
Adresas Pramonės g. 15, Šiauliai (buv. “Tauro” administracinis pastatas, III a.)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

“Jus suėmė Kim Čen Uno režimas. Kitas kalinių pervežimas iš šio kalėjimo į lagerį – po 45 minučių. Jeigu jus išveš į lagerį, nebepabėgsite niekad” – tai pasakęs, “LockRoom” prižiūrėtojas surakina dalyvius ir įveda į purviną kambarėlį su vienišu gultu ant žemės.

Išvengti baisaus likimo tėra 45 minutės. Laimė, jūs žinote, kad Šiaurės Korėjos kalėjimo prižiūrėtojai yra pasiruošę pabėgimo planą sau: tam atvejui, jeigu, kažkuo neįtikę režimui, būtų staiga suimti patys. Jūsų tikslas – tą planą atrasti bei juo pasinaudoti.

Tačiau pabėgimui būtini daiktai ir informacija – išslapstyta. Prižiūrėtojai žino kur – o jums teks skubiai naršyti kambarį bei susieti skirtingas informacijos detales į visumą. Prireiks maždaug po lygiai nuodugnaus atidumo ir logikos, kad atvertumėte vis naujas kalėjimo erdves, už kurių pagaliau lauks laisvė.

Tema įdomi, tačiau patalpose yra dalykų, kurių Šiaurės Korėjoje negalėtų būti, jie labiau būdingi, pavyzdžiui, Lietuvai ar Amerikai. Tam yra paaiškinimas: kambarys buvo įrenginėjamas kaip žymusis Alkatraso kalėjimas San Franciske, tačiau keletui savaičių iki jo atidarymo analogiškas kambarys “Pabėgimas iš Alkatraso” netikėtai atsidarė Klaipėdoje… Nenorėdami dubliuoti temos, savininkai skubiai transformavo savo kūrinį į Šiaurės Korėją, bet pakeista nebe viskas.

Iš “amerikietiškai-korėjietiškai-sovietinio” kalėjimo laiku ištrūksta 80% komandų. Būtų mažiau, bet įstrigus per kažin kaip į kalėjimą prasineštą raciją patarimus duoda “CŽV agentas” (patiems skambinti prašant pagalbos negalima).

Jums patiks, jei:
• Pageidaujate kambario su logišku scenarijumi (o ne tiesiog “jus kažkodėl užrakino”).
• Įdomu ir naršyti kambarį ieškant paslėptų daiktų ir informacijos (o ne vien spręsti logines užduotis).
• Nemanote, kad laisvalaikis būtinai privalo būti “švarus ir jaukus”.
• Nepyksite, kad ne visos detalės tinka Šiaurės Korėjai.