In/Out – galvosūkių kambarys Alytuje.

Kambarys uždarytas ir nebeveikia

Dalyviai 2-4
Kaina Pirmadienį-ketvirtadienį 30 EUR, penktadienį-sekmadienį 35 EUR
Laikas 60 min. (nespėjus išeiti ir esant galimybei duoda daugiau, tačiau gali taikyti pratęsimo mokestį)
Adresas Dariaus ir Girėno g. 2, Alytus
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Oficialus In/Out kambario pavadinimas “galvosūkių kambarys” jam puikiai tinka: čia nesistengiama sukurti konkrečios atmosferos, tačiau tenka išspręsti galvosūkių seriją. Tarp galvosūkių – mįslės (kurių kiekvieną išsprendę sužinosite, kur ieškoti kito galvosūkio), poreikis panaudoti įvairią seną įrangą. Oficiali kambario tema “Raktai” – tačiau ji labiau vienija galvosūkius, o ne interjerą.

Dalį galvosūkių isšpręsti privaloma, tačiau kai kuriuos galima praleisti (bet tinkamai išspręsti jie padės sutaupyti laiko, kurį antraip skirsite paieškoms ar spėjimams). Kai kurią pabėgimui reikalingą informaciją galima rasti keliose vietose. Todėl nebūtinai skirtingos komandos prieš pabėgdamos padaro lygiai tą patį.

Virš pabėgimo kambario durų parašyta “Tamsusis” ir jis išties skendi prietemoje – lempų čia mažai ir, nors jas galima nešiotis, jos – silpnos, gerai teapšviečia nedidelį plotą. Žaidžiant trise ar keturiese šviesos visiems neužteks. Jei ne visa komanda spręs vieną užduotį, reikės nutarti, kaip ja dalintis: kuriems galvosūkiams pakaks prietemos, kuriems reikės geresnio apšvietimo.

Kambario sienos plonos ir per ją galima kalbėti su šeimininku. “Įstrigus” galima neribotai prašyti patarimų, tačiau jei to nedarysite, entuziastingas šeimininkas savo pagalbos per prievartą nebruks. Nespėjus išeiti, šeimininkas pagal galimybes leis žaidimą pratęsti (tačiau už ilgesnį laiko “pratęsimą” yra papildomas mokestis).

In/Out yra vienas nedaugelio pabėgimo kambarių, įsikūrusių ne didmiesčiuose. Apsilankymo kambariuose kaina mažuosiuose miestuose mažesnė, todėl darosi populiaru į tokius kambarius atvažiuoti vilniečiams ar kauniečiams tokių pramogų mėgėjams. Pasak šeimininko, apie pusė jo lankytojų – atvykę iš didmiesčių.

Jums patiks, jei:
• Norite tiesiog gerų galvosūkių, be „nebūtinų dekoracijų“ ir siužeto.
• Potamsis kambarys su keliais nešiojamas šviesos šaltiniais jums atrodo įdomi mintis.
• Jums įdomu, kad kai kuriuos rezultatus galima pasiekti skirtingais būdais (pvz. sprendžiant mįslę arba tiesiog nuodugniai apieškant kambarį).
• Norite nebrangaus pabėgimo kambario.
• Norite suderinti pabėgimo kambario aplankymą su vizitu į Dzūkiją.