Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Exit Room buvo vieni pirmųjų Lietuvos pabėgimo kambarių, veikė dar nuo 2015 m. Uždaryti 2022 m.

Keliautojo kambarys

Dalyviai 2-5 (priima ir 6)
Kaina 50 eurų komandai
Laikas 60 min.
Adresas Žemaitijos g. 3 (Senamiestis)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Exit Room Vilniaus senamiestyje kol kas turi tik vieną, tačiau labai stiprų Keliautojo kambarį.

Kambario idėja: keistas keliautojas-kolekcionierius susivežė į kambarį daiktų (baldų, interjero detalių) iš viso pasaulio. Įtikinama: kaip pasakojo šeimininkai, daug kas iš tikro parsiųsta iš užsienio. Todėl jie (su keliom išimtim) „tikri“ (kaip antai – stalas „kvepia“ senove), bet labiau primena iščiustytą antikvarą, o ne iš senelių rūsio parsineštus rakandus.

Užduotyse yra sąsajų su geografija, užsienio kultūromis, tačiau jokių išankstinių žinių nereikia. Didelė dalis užduočių – įvairių kodų ieškojimas, tačiau jie kas kartą atrandami vis kitaip ir keli atradimo momentai labai įdomūs.

Šeimininkai akcentuoja, kad ketino sukurti „užduočių grandinę“, kur viskas sprendžiama logiškai (nereikia kažko tiesiog surasti). Tai pavyko. Įdomu, kad kai kurios užduotys turi po kelis sprendimus – lengvesnis tarp jų atrodydavo it šiokia tokia apgavystė, bet šeimininkai sakė, kad jie numatė abu variantus. Nesugalvojant atsakymo visada yra galimybė skambinti organizatoriams.

Kadangi Exit Room turi tik vieną kambarį 5 žmonėms, šeimininkai teigė dažnai net turintys atsisakyti klientų. Jie negali priimti didesnių grupių nei 6 žmonės ir paskirstyti jas po kelis kambarius, kaip tai daro kiti. Todėl didesniems bernvakariams, gimtadieniams ar įmonės vakarėliams Exit Room tiktų, tik jei vieni svečiai lauktų, kol kiti „pabėgs“. ~60% jo lankytojų užsieniečiai turistai – net ant kambario durų užrašas vien angliškas.

Jums patiks, jei:
• Norite „estetiškos“ pramogos (švariose, naujai įrengtose patalpose, kur nesipurvinsite rankų).
• Norite spręsti vadovaudamiesi vien logika (o ne ieškojimu).
• Norėsite paskui pratęsti vakarą Senamiestyje.
• Jūsų yra ne daugiau nei 5 žmonės.