Visus Break Free pabėgimo kambarius Vilniuje vienija tai, kad juose privaloma panaudoti visus penkis savo pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ir skonį). Patarimų skaičus – neribojamas. Break Free kaupia tikslią statistiką apie pabėgimus iš savo kambarių, tad lengvai pasilyginsi su rekordu ir įvertinsi kambarių sudėtingumą. Kartu su pabėgimo kambariais įrengta ir 80 kv. m pramogų erdvė (su biliardu ir kitais žaidimais), tad Break Free Vilniuje siūlo platesnį produktą įmonių vakarėliams ar kitoms šventėms, kur pabėgimo kambariai – tik dalis pramogų.

Neįmanoma misija

Dalyviai 2-5
Kaina 65 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Geležinkelio g. 6, Vilnius (įėjimas iš kiemo)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Tamsi naktis. Uždarytas bankas. Žinote, kad kažkur jo seife – brangūs deimantai. Jums į rankas įspraudžia tris galingus ginklus ir pirmyn! Tikslas – tuos deimantus rasti, pavogti ir sprukti lauk. Per 60 minučių.

Šaudyti neteks: banką saugo ne augaloti apsauginiai, bet spynos ir apsaugos sistemos. Jas turėsite įveikti gudrumu. Laimė, kažkas (gal koks nesąžiningas darbuotojas?) jums paliko užuominas, kodus. Tai pat pažymėjo, kuri užuomina kuriai apsaugos sistemai įveikti skirta. Ne visiškai atvirai – jų “perskaitymui” reikės panaudoti visus penkis pojūčius.

Todėl daugeliui “plėšikų” – tokių, kaip jūs – duotųjų 60 minučių vos pakanka viskam atrasti ir perkąsti. Nors ir skambina porą kartų savo vadeivoms papildomų patarimų.

Nes apsaugos sistemų tikrai daug. Ir kai kurias jų vis tiek aktyvuosite. Ir gal net pajusite pavojų gyvybei…

Per valandą pabėga ~60% komandų, vidutiniškai pasinaudojusios dviem pagalbom. Vidutinis pabėgimo laikas – ~53 minutės.

Jums patiks, jei:
• Norite pabėgimui panaudoti visus penkis pojūčius.
• Žavitės elektronika ir visais netikėtumais, kuriuos ji gali sukelti.
• Nemėgstate spėlioti, kuri užuomina kuriai užduočiai skirta.
• Patinka įtampa ir pavojaus jausmas.
• Mėgstate filmus apie nusikaltėlius, mafiją, plėšikus.

Už grotų

Dalyviai 2-5
Kaina 65 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Geležinkelio g. 6, Vilnius (įėjimas iš kiemo)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Patekote į kalėjimą ir šiandien iš jo bėgsite! Sargybiniai valandai pasitraukė ir tai – jūsų šansas.

Pabėgti iš kalėjimo – tai ne iš vieno kambario paspurkti. Visų pirma turėsite įveikti kameros grotas. Bet tai mažiau negu pusė darbo. Juk anapus grotų – dar ne laisvė. Dar reikia pabėgti iš pastato.

Pabėgimo kambaryje laukia ne tik “gudrios” pabėgimo kambarių užduotys-galvosūkiai (kai iš visokių užuominų – čia pateikiamų ir garsais, kvapais, skoniais – reikia išskaičiuoti, kokius kodus vesti ar kaip naudotis tam tikra įranga).

Iš “už grotų” reikės sprukti ir taip, kaip kokiame filme apie pabėgimą iš kalėjimo: su pa(si)slėptom pabėgimo priemonėm, savadarbiais įrankiais, miklumu… Ir nelegaliai “zonon” prasineštas senutėlis telefonas, kuriuo galėsite gauti patarimų iš bendrininkų laisvėje.

Pagal šeimininkų pateikiamą statistiką, iš “už grotų” per 60 minučių pasprunka 50% komandų, o vidutinis pabėgimo laikas yra 52 minutės. Skambinti ir prašyti patarimo vidutiniškai prireikia du kartus.

Jums patiks, jei:
• Norite pabėgimui panaudoti visus penkis pojūčius.
• Mėgstate filmus apie pabėgimus iš kalėjimo.
• Norite vidutinio sunkumo pabėgimo kambario.

X failai

Dalyviai 2-5
Kaina 65 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Geležinkelio g. 6, Vilnius (įėjimas iš kiemo)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

“Break Free Vilnius” pažiba. Baras, kuriame dingsta žmonės. Jums reikia išsiaiškinti kur, kaip jie dingsta ir “išnešti kailį” sveikiems.

Nuo pat pirmos akimirkos aišku, kad “X failai” slepia daug paslapčių. Baras? Koks baras? Randate tik mažą kambariuką…

Aišku, tai tik pradžia. Spręsdami galvosūkius “stumiatės” gylyn, gylyn, į vis paslaptingesnes ir paslaptingesnes erdves. Kiekvienas kodas paslėptas labai įmantriai: iš pirmo žilgsnio net nesupranti, kad ten užuomina ir tik pamąsčius, pagalvojus netradiciškai ateina tas “Eureka” momentas. Variantų mėginimams gausu: juk teks išmaniai panaudoti ne tik regą, bet ir lytėjimą, skonį, uoslę, klausą. Ir dal tų pojūčių panaudoti ne šiaip sau, o specialiai kambariui įrengtuose aparatuose.

Visgi kambarys grįstas logika, todėl, gerai pamąsčius, spėlioti neteks.

Kambaryje gerai sukurta truputį nejauki “kažkas tuoj atisitiks” atmosfera – tačiau “X failai” nėra siaubo kambarys.

Jums patiks, jei:
• Norite pabėgimui panaudoti visus penkis pojūčius.
• Patinka paslaptys ir mistiniai filmai.
• Patinka kambariai su elektronika ir jos sukeliami netikėtumai.

Apokalipsė

Dalyviai 2-5
Kaina 65 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Geležinkelio g. 6, Vilnius (įėjimas iš kiemo)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Paslaptingas virusas baigia išmarinti žmoniją: dėl vakcinos net prasidėjo trečiasis pasaulinis karas. Gavote slaptos informacijos, kad vakcinos atsargų dar yra vienoje slėptuvėje. Bet ji ten kažkur giliai, “po devyniais užraktais”, jokių gyvų žmonių ten jau seniai nėra ir neaišku, kaip ten patekti. Privalote rasti tą vakciną laiku ir nešdintis iš tos nelaimingos slėptuvės.

“Apokalipsė”, galima sakyti, yra ne pabėgimo kambarys, o įsibrovimo kambarys: sunkiausia čia ne pasprukti, o rasti kelią tolyn į slaptesnes ir slaptesnes slėptuvės vietas. Pakeliui bus ir ankšta, ir tamsu, reikės ir landžioti, ir laipioti. Ypatingas fizinis pasirengimas tikrai nebūtinas, bet “Apokalipsės kambaryje” daugiau tokio veiksmo, nei beveik visuose kituose Lietuvos kambariuose.

Prieš sukurdami “Apokalipsę”, jos autoriai įrengė gerą dešimtį kitų pabėgimo kambarių. Tai matosi ne tik apgalvotuose ir kokybiškuose sprendimuose (ypač kur užduotys ar kliūtys elektroninės). Tai supranti ir iš to, kad kai kurie, iš pirmo žvilgsnio, “standartiniai” pabėgimo kambarių sprendiniai ar užduotys “Apokalipsėje” padaryti visai kitaip. Iššūkis ir “pabėgimo kambarių vilkams”, kurie kartais vos pamatę užduotį ar daiktą jau manosi žiną kas ten svarbu ir kaip tai išspręsi…

Kaip jau tapę “Break Free” prekės ženklu, “Apokalipsėje” reikės panaudoti visus penkis pojūčius: ne tik įprastinę regą, bet ir klausą, uoslę, skonį, lytėjimą.

Kaip rodo pabėgimų statistika “Apokalipsė” – sunkiausias iš “Break Free” pabėgimo kambarių Vilniuje.

Jums patiks, jei:
• Norite pabėgimui panaudoti visus penkis pojūčius.
• Patinka filmai ir knygos apie pasaulio pabaigą.
• Landžiojimas, laipiojimas, ankštumas, tamsa, slėptuvės kelia žavesį.