Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

BreakRoom įkurtas senajame Vilniaus taksi parke, greta lazerių, dažasvydžio ir kitų pramogų. Pramogos priklauso skirtingiems savininkams, bet nuosavą laukimo/vakarėlių salę turi ir pats BreakRoom. Yra nemokamas parkingas.

Trys BreakRoom kambariai vienas nuo kito skiriasi gana smarkiai: ne tik temomis, bet ir suteikiamu laiku, kaina, galimu dalyviu skaičiumi. Užuot kopijavus nusistovėjusį pabėgimo kambarių modelį eksperimentuojama derinant šią pramogą su kitomis.

Išbandėme kambarį – KGB kalėjimą.

KGB kalėjimas [šiuo metu perdarytas, informacija pasenusi]

Dalyviai 2-4
Kaina 46 EUR komandai
Laikas 45 min. (+įžanga)
Adresas Pelesos g. 1 (Naujininkai)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

KGB kalėjimo patirtis prasidėjo gerokai iki į jį įžengiant: sutartoje vietoje paėmė „KGB taksi“ tepalais dvokiantis žiguliukas. Pernelyg bijoti nereikia: tai labiau „mandagus“ taksi su sovietmečio / KGB elementais, o ne pagrobimo inscenizavimas.

Tačiau privažiuojant prie aplūžusio taksi parko įspūdis vis kyla (panašiame pastate ir įsivaizduotum „slaptą kalėjimą“). Jis pasiekia apogėjų, kai dalyviai surakinami tamsiame tardymo kambaryje ir pradeda lėkti 45 minutės „iki grįš kagėbistai“. Žaidėjai vaduojasi perimdami kagėbistų, „buvusių kalinių“ informaciją.

„Sovietinės skylės“ atmosfera atkurta gerai. Net tokios smulkmenos: skambinti prašyti organizatorių patarimo čia negalima, bet kažkokie „disidentai“ būna, kad padeda savo nuožiūra. Kambario baldai, daiktai, patalpų dekoras, o ir pats pastatas – iš sovietmečio.

Tai retas kambarys, kurio tema susijusi su Lietuvos istorija, kas galėtų būti įdomu užsieniečiams, ne taip ir retai lankantiems Lietuvos pabėgimo kambarius. Tiesa, visgi tai yra pramoga, o ne muziejus, todėl užsieniečius draugus viskam paaiškinti (ir parodyti istorines sulaikymo bei kankinimo sąlygas) galite palydėti dar ir į KGB muziejų ar KGB bunkerį.

Jums patiks, jei:
• Norite įdomesnio ir įtikinamesnio siužeto nei kad jus „kažkodėl užrakina kambaryje“.
• Tą pačią dieną (pvz. bernvakaryje, įmonės vakarėlyje) norėtumėte išbandyti ir kitas komandines pramogas (dažasvydį, lazerius ir pan.).
• Norite siužeto, susijusio su Lietuvos istorija.
• Mėgstate apleistas vietas, senus daiktus.
• Nemanote, kad sovietinis genocidas yra pernelyg skaudi tema žaidimams.

Kiti BreakRoom kambariai

• Paprastesnis Piratų kambarys, rekomenduojamas šeimoms
• Sudėtingesnis kambarys „Kosmoso Laivas LUNA-85“, kuriame gali žaisti 5-10 žmonių, laikas 60 min., amžius nuo 16 m., o kaina 100 EUR.
• Rudenį planuojama nauja pramoga: kova su „zombių apokalipse“ patalpose Nemenčinės miškuose, į kurias bus nuvežama iš Vilniaus centro. Organizatoriai žadėjo, kad ten pasitiks ne vien užduotys, bet ir tikri „zombiai“.