Code Room – pabėgimo kambariai Žirmūnuose, Vilniuje, kuriuose galvosūkiai priderinti prie kambario temos.

Vilniaus atominė elektrinė

Dalyviai 2-5
Kaina 45-50 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas Žirmūnų g. 68 (lipti į antrą aukštą)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Miestas pavojuje! Atominės elektrinės darbuotojai evakavosi ir ji tuoj sprogs. Jeigu jūs per 1 valandą nesustabdysite reaktoriaus.

Užėjęs į kambarį išties pasijunti it patekęs į ką tik apleistą atominę jėgainę. Ir dar grįžęs laiku ~20 metų atgal. Kiekvienas daiktas kuria tokį įspūdį.

Taip pat ir galvosūkiai. Pasak pabėgimo kambario šeimininkų, jiems buvo itin svarbu, kad galvosūkiai “nesipjautų” su kambario tema, o ją papildytų. “Daugelyje pabėgimo kambarių kambario pavadinimas yra tik pavadinimas” – pasakojo šeimininkai – “Tema sau, galvosūkiai – sau. Neva patenki į senovės pasaulį ar ateivių laivą, o iš tikrųjų turi rakinti tas pačias kiniškas spyneles”.

Vilniaus atominėje elektrinėje yra kitaip. Daugelis užduočių elektroninės. Specialiai kambariui sukurti, suprogramuoti įrenginiai: tikrų tikriausias “reaktoriaus stabdymas”.

Yra ir raktų ir spynelių, bet viskas atrodo savo vietoje: juk logiška, kad atominėje elektrinėje kai kas užrakinta. Ir “užuominos” kodams atrodo logiškos: juk tikrai koks darbuotojas galėjo šitaip negrabiai sugalvoti ar “pasižymėti” slaptažodį.

Kai kas Vilniaus atominėje elektrinėje lengviau, nei daugelyje pabėgimo kambarių. Kai viskas “kaip realybėje”, tai nėra visokių “galvosūkių dėl galvosūkių”, kai, tarkime, raktai slepiami kokiame galvosūkyje-dėžutėje (nes juk kokia prasmė būtų atominės elektrinės darbuotojams slėpti raktus galvosūkyje, kurį gali išspręsti kiekvienas protingesnis žmogus?).

Pasak šeimininkų, dar vienas to pliusas: daugiau džiaugsmingų “Eureka!” momentų, kai kas nors iš komandos pasidžiaugia išsprendęs užduotį. Kambaryje daugiau kliūčių, bet jos lengvesnės. Bent jau pradžioje: reaktoriaus stabdymas – ne vaikų žaidimas.

Jums patiks, jei:
• Patinka gerai atkurta kambario atmosfera, kai visos detalės kuria visumą ir “neiškrenta iš konteksto”. Norite pasijusti, kad tikrai darote tai, ką sako kambario tema.
• Visgi, svarbu ir galvosūkiai: nenorite eiti į kambarį vien dėl grožio ir atmosferos.
• Patinka, kai kambaryje daug elektronikos ir specialiai kambariui sukonstruotų daiktų.
• Norite prie pabėgimo kambario pastatyti automobilį.