Hangar – psichologinis siaubo išgyvenimas, įkvėptas pabėgimo kambarių.

Dalyviai 2-8 (rekomenduojama 6)
Kaina 15 EUR žmogui, minimali suma 90 eurų
Laikas 45 min. (griežtai)
Adresas Justiniškių g. 126, Vilnius (atėjus skambinti, kad pakeltų užtvarą)
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Jums uždeda antrankius, maišą ant galvos, ir, susikabinusius, išveda nežinoma kryptimi. “Atgavę laisvę” suprantate, kad viskas tik prasidėjo. Kažkokie psichai-maniakai žaidžia su jumis žaidimą ir pabėgti galite tik radę kodą nuo laukujų durų. Radę jį per 45 minutes 500 kvadratinių metrų angare su daugybe kambarių, pilnų kraupių daiktų. Aklinoje tamsoje, pasišviesdami tik kraujo dėmių pritemdytas žibintuvėliais.

Ir angare jūs ne vieni… Ne be reikalo prieš įvedami į šį kambarį (tiksliau, angarą) žmonės pasirašo, kad sutinka, jog jie bus liečiami, prieš juos bus naudojama fizinė ir emocinė prievarta… Tai, kas iš pradžių atrodo kaip eilinis – tik labai didelis – pabėgimo kambarys, greitai ima panėšėti į survival horror kompiuterinį žaidimą. Tik kad tame žaidime jūs esate be ginklų ir netgi liesti psichus-maniakus taisyklės draudžia. Jei jau jus surado, jūs – jų valioje… Ir tai, ką psichai-maniakai jums gali padaryti, gali viršyti prie siaubo kambarių nepratusių lietuvių lūkesčius. Tas riksmas, kurį girdėsite, gali būti ne psichų-maniakų, o jūsų komandos nario, su kuriuo už uždarų durų daro nežinia ką…

Todėl norėdami neįkliūti, turite slapstytis. Bet juk dar reikia ir rasti kodus… Tiesa, galvosūkių spręsti neteks, tik ieškoti paslėptų užrašų. “Hangar” pabėgimo kamabrio žaidimas yra labiau “fonas”, o labiausiai akcentuojama atmosfera, gera vaidyba, galimybė pasijusti įkliuvusiam į siaubo filmą. Kaip dirbsite: pavieniui, dviese, po tris, visi kartu (bet ar taip ką spėsite)?.. Kas atidarinės tą spintą?..

Beveik jokia komanda pati laiku neištrūksta, bet, suėjus laikui, durys atsiveria pačios. Kai kurie žaidėjai tada palaimingai atsidūsta (jiems tikslu būna tapę tiesiog “išlikti” 45 minutes). Kai kurie net pasiduoda anksčiau: prieš žaidimą organizatoriai pasako “saugos žodį”, kurį ištaręs bet kuris dalyvis “evakuojamas” ir grįžti į žaidimą po to nebegali. Bet treti, būna, net sugebėję ištrūkti patys laiku gailisi, kad taip “sudegino” kelias unikalios pramogos minutes.

Kadangi “Blackout”, Lietuvoje, matyt, nepasirodys, “Hangar”, turbūt, yra arčiausiai to, ką galima patirti mūsų krašte.

Jums patiks, jei:
• Mėgstate siaubo filmus ir visada liūdėjote, kad Lietuvoje nėra tikrų siaubo kambarių.
• Pabėgimo kambariuose labiau mėgstate ieškoti kodų, o ne spręsti galvosūkius.
• Kiti Lietuvos siaubo pabėgimo kambariai jums atrodo pernelyg “civilizuoti” ir nelabai jau baisūs.
• Norite pabėgimo kambario su gyvais aktoriais.