Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Hot Room – pabėgimo kambariai suaugusiesiems Vilniuje erotine tematika. Užsidarė per koronaviruso pandemiją.

Lolitos parduotuvė

Dalyviai 2-5
Kaina 50 EUR
Laikas 45 min. (nepavykus pratęsiama 15 min.)
Adresas P. Lukšio g. 2, Vilnius
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pabėgimo kambarys – tai sekso prekių parduotuvė. Tiek tiesiogine to žodžio prasme (į patalpas patenkama per labai tikrą krautuvę suaugusiems), tiek pagal scenarijų. Pastarasis toks: patekote į patvirkusios parduotuvės šeimininkės Lolitos sapną, ir jei neištrūksite per 45 minutes, tame sapne pasiliksite amžinai.

Pabėgimo kambarys kraute prikrautas įvairių “žaisliukų suaugusiems”. Kambario šeimininkams priklauso ir sekso prekių parduotuvių tinklas. Jie neslepia, kad pabėgimo kambarys – ir būdas supažindinti lietuvius su tuo, kas ten parduodama: juk ne visi išdrįsta užeiti į parduotuvę pasižiūrėti, o kambaryje kiekvienas komandos narys viską neišvengiamai pamato. Nors sulaukia įvairių klientų, “Lolitos parduotuvė” labiausiai orientuota į mergvakarius ir bernvakarius. Juk tai tos retos šventės, kai net eiliniai žmonės nusimeta “kasdienį kuklumą”.

Šiaip ar taip, “Lolitos parduotuvė” neskirta kukliausiesiems; į vidų leidžiami tik vyresni nei 18-os. Tiesa, patiems dalyviams nieko nepadoraus daryti neteks. Iš šio pabėgimo kambario išeinama panašiai, kaip ir iš daugumos kitų: ieškant raktų, sprendžiant galvosūkius. Kai kuriuos “Žaisliukus suaugusiems” panaudoti prireiks – bet ne pagal paskirtį. Yra ir įdomių, netradicinių užduočių, paremtų elektronika, kurią įrengė specialiai samdyti elektrikai. Jos dėka veiksmas, jūsų atliktas vienoje Lolitos parduotuvės vietoje, gali sukelti netikėtą efektą kitoje. Savo paslaptis kambarys atskleidžia po truputį.

Tiesa, delikati elektronika kartais yra įnoringa: jei manote, kad atradote sprendimą ir nepavyko, galbūt tiesiog “nusimušė” elektronika ir reikia daryti labai panašiai, bet truputėlį kitaip.

Jums patiks, jei:
• Mėgstate “žaisliukus suaugusiems”.
• Norite pamatyti “žaisliukų suaugusiems”, bet nedrįstate eiti apsižiūrėti į sekso prekių parduotuvę.
• Norite padaryti “nepadorų siurprizą” kuklesniems draugams (pavyzdžiui, mergvakario ar bernvakario proga).
• Nemanote, kad bet kokie netradiciniai santykiai lovoje yra “šlykštus iškrypimas”.

Grėjaus apartamentai

Dalyviai 2-5
Kaina 50 EUR
Laikas 45 min. (nepavykus pratęsiama 15 min.)
Adresas P. Lukšio g. 2, Vilnius
Kontaktai Tinklapis, Facebook

“Grėjaus apartamentai” yra įkvėpti knygos “50 pilkų atspalvių”. Siužetas: jūs atėjote į Grėjaus apartamentus tam, kad pavogtumėte jo itin brangų botagą. Vidun patekote apgaulės būdu: vienas jūsų įsipareigojo tapti Grėjaus vergu, ir žaidimą jis turės pradėti mažiau patogioje padėtyje, nei kolegos…

Taigi, iš “Grėjaus apartamentų” reikės ne tiesiog “išeiti atgal”. Visų pirma reikės “eiti pirmyn” per visokius keistų ir tikrai originalių saugumo priemonių pilnus ir vis tamsesnius (netiesiogine prasme) patvirkusio milijonieriaus Grėjaus kambarėlius, skirtus sustabdyti tokius botago vagis, kaip jūs.

Bent jau taip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Iš tikro Grėjus tą botagą pasiryžęs jums atiduoti – tiesiog jis labai mėgsta per kameras stebėti, kaip tokie naivūs “vagys” įveikinėja jo kliūtis. Jeigu Grėjui nusibos – t.y. labai jau ilgai nesusigaudysite ką daryti – milijonierius kreipsis į jus per raciją ar garsiakalbius ir, patraukdamas per dantį, patars kaip prieiti kitą kliūtį.

Kaip ir pati knyga ar filmas, “Grėjaus apartamentai” – skoningas pabėgimo kambarys. Pornografijos ten nėra, tačiau švelnesnių aliuzijų į erotiką, BDSM – daug. Visgi, tai ne toks pabėgimo kambarys, į kurį galėtų eiti tėvai su vaikais. Labiau jis tinkamas padaryti siurprizą jubiliatui/ei ar būsimai nuotakai/jaunikiui – pastarieji, matyt, ir taptų Grėjaus vergais…

Beje, jeigu ištrūks, vergas dar galės dalyvauti loterijoje be pralaimėjimų, kurioje laimės kažką iš gretimos sekso prekių parduotuvės.

Jums patiks, jei:
• Patiko knyga ar filmas “50 pilkų atspalvių”.
• Įdomu, kad reikės įvykdyti realistišką užduotį (vagystę), o ne tiesiog pabėgti.
• Norite padaryti “nepadorų siurprizą” kuklesniems draugams (pavyzdžiui, mergvakario ar bernvakario proga).
• Nemanote, kad BDSM yra “šlykštus iškrypimas”.