Šie pabėgimo kambariai užsidarė. Žr. straipsnį apie kitus pabėgimo kambarius Vilniuje

Mystery House – Palangoje įkurti pabėgimo kambariai, po vasaros sezono perkelti į Vilnių. 2018 m. pabėgimo kambarys uždarytas ir nebeveikia.

Pašto apiplėšimas

Dalyviai 2-5 (geriausia iki 4)
Kaina 50 eurų
Laikas 60 min.
Adresas A. Jakšto g. 9 (Naujamiestis), įėjimas iš bromos
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pabėgimo kambarys “Pašto apiplėšimas” – tai pora patalpų, vienoje kurių, jūsų žiniomis, laikomos “Lietuvos pašto” lėšos. Tikslas – tuos pinigus rasti, pavogti ir pabėgti.

Pabėgimo kambaryje daiktų mažai. Pasak organizatorių, taip padaryta specialiai – kad žaidėjai nebūtų klaidinami. Maža to, organizatoriai iš anksto pasako, kas kambaryje guli tik dėl grožio. Taigi, dalyviams niekada neteks spėlioti, ar tam tikras daiktas būtinas pabėgimui.

Nepaisant to, pabėgti iš kambario nelengva. Pasak organizatorių, jeigu ne galimybė laisvai per raciją prašyti patarimų, per 60 minučių kambarį teįveiktų 10% komandų.

Priešingai daugeliui pabėgimo kambarių, “Pašto apiplėšime” reikia ne tik protauti, bet ir pasitelkti atidumą, stropiai viską ištyrinėti. Nors dauguma rekvizitų kambaryje atrodo tarsi “pasiskolinti” iš ~1990 m. “Lietuvos pašto”, kai kurie jų slepia netikėtų elektroninių gudrybių ar kitų paslapčių. Tik visas jas radus ir perpratus pavyks pabėgti su grobiu.

Jums patiks, jei:
• Norite iššūkio ne tik mąstymui, bet ir atidumui.
• Nenorite spėlioti, kurie daiktai reikalingi sprendimui, o kurie – nebūtini.
• Labiau vertinate galvosūkius, o ne atmosferą.