ReThink Room – pabėgimo kambarys, įrengtas gyvenamojoje priekaboje, kurią organizatoriai išrinko ir vėl surinko iš naujo, jau prifarširuotą galvosūkiais. Nors dažniausiai stovi konkrečioje vietoje, kartais ReThink Room “ištempiamas” pagal užsakymą į šventes ar festivalius.

Dalyviai 4
Kaina 40-50 eurų
Laikas 66 min. (nespėjus organizatoriai suteikia daugiau laiko)
Adresas Juda iš vietos į vietą (kur dabar žr. Facebook)
Kontaktai Facebook, Interviu

Gyvenamoji priekaba priklausė nužudymų seriją tyrusiam detektyvui, kurį, tikėtina, nudobė tas pats žudikas-maniakas. Jūsų tikslas: peržiūrint detektyvo daiktus suprasti, ką jis buvo išsiaiškinęs apie žudiko modus operandi, ir taip numatyti, kuriame rajone maniakas vėl žudys. “Pabėgimas iš kambario” labiau kaip priedas: išeisite tada, kai išsiaiškinsite ką reikia.

Bėda, kad tas detektyvas, atrodo, buvo pamišęs ne mažiau už žudiką maniaką: paranojiškai slėpė visus įrodymus po įvairiais užraktais ir kodais. Net sunku patikėti, kiek galvosūkių ir slaptų erdvių jis įrengė mažoje gyvenamojoje priekaboje. Laimė, detektyvas paliko ir užuominų. Bet visos jos – labai skirtingos ir jas “išlukštenti” per skirtą laiką labai sunku.

Organizatoriai neslepia, kad ReThink Room kambarys labai sudėtingas, o jo rekordas – 59 minutės (nepaisant to, kad organizatoriai dosniai dalija papildomus patarimus telefonu).

Dalyvius šioje priekaboje “stabdo” ne tik užduočių kiekis ar dėmesį nukreipiantys daiktai, tačiau ir keli tekstai, kuriuos reikia įsiskaityti (koks gi detektyvas be jų?). Būtent tam, kad dalyviai “spėtų įsiskaityti”, suteikiamos 66 minutės, o ne 60. Tiesa, laikas tėra orientacinis: leidžiama būti priekaboje tol, kol ištrūksite.

Jums patiks, jei:
• Norite pabėgimo kambario vietoje, kur jų šiaip nėra (pvz. festivaliuose).
• Užduotis tiesiog “pabėgti iš kambario” atrodo pernelyg banali.
• Patinka detektyvai.
• Nebijote sudėtingų užduočių (arba neliūdėsite neištrūkę per nustatytą laiką).