Trial Room yra pabėgimo kambariai Kaune. Jų išskirtinumas: šeimininkai čia stebi dalyvius nuolat, be to, jų klausosi. Taip jie visuomet žino, ką daro žaidėjai, ir valdo tam tikrus žaidimo herojus.

Psichopato kambarys

Dalyviai 2-5
Kaina 40 EUR komandai
Laikas 60 min.
Adresas E. Ožeškienės g. 18A, Kaunas
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Siužetas: jus pagrobė ir į kambarį uždarė psichopatas. Ten paliko ir bombą. Ją reikia išminuoti ištraukiant keturis laidus – tačiau kuriuos laidus ištraukti sužinosite tik išsprendę gausias užduotis. Tai – labiau psichologinio trilerio, o ne siaubo filmo scenarijus: dalyviai nėra specialiai gąsdinami.

Pats kambarys – gana paprastas, čia nėra pašalinių, sprendimui nereikalingų daiktų. Visgi, tai dera prie atmosferos: juk psichopatas specialiai ir įrengė kambarį savo aukoms “ganyti”.

Beje, psichopatas ne tik nuolat stebi dalyvius (per kamerą), bet ir klausosi, ką jie šneka bei atitinkamai įsikiša. Jei dalyviai labai greitai eina tinkama linkme, kaukėtasis psichopatas pasirodęs ekrane ir prabilęs per garsiakalbį gali jiems trukdyti, o jeigu žaidėjai “stringa” – padėti (psichopato “komentaro” galima ir pasiprašyti patiems). Trukdo ar padeda psichopatas teks atspėti. Jo komentarai visuomet ilgi ir primenantys kino blogiukų kliedesius.

Organizatorių (“prižiūrinčių” psichopatą) tikslas – kad ištrūktų visi dalyviai, bet ne anksčiau, nei likus keletui minučių iki laiko pabaigos. Tai pavyksta maždaug 70% atvejų.

Beje, per gimtadienius ar bernvakarius psichopatas gali “prisiderinti”: pakomentuoti ką nors apie šventę. Tiesa, už daugiau darbo reikalaujančius papildomus įrašus (su vardais ar asmeniniais pomėgiais) reikės mokėti papildomai.

Jums patiks, jei:
• Užduotis tiesiog „išsivaduoti iš kambario“ atrodo pernelyg neįdomi / nuvalkiota.
• Patinka trileriai, kuriuose žmonių grupę persekioja maniakas.
• Norite, kad, jei nesiseks, organizatoriai užvestų jus ant kelio, tačiau užuominos negadintų atmosferos.
• Pageidaujate galimybės pritaikyti pabėgimo kambarį savo šventei.

Begalinė istorija

Dalyviai 3-6
Kaina 50 EUR komandai
Laikas 60 min. (įstrigus pratęsiama)
Adresas E. Ožeškienės g. 18A, Kaunas
Kontaktai Tinklapis, Facebook

Pabėgimo kambarys "Begalinė istorija"

Patekote į sapną, pilną įvairių vaikystėje skaitytų pasakų detalių. Žinote: privalote iš jo ištrūkti per 1 valandą, antraip sapnas pavirs košmaru.

Pasakų žinios čia nepadės: jų siužetai ir elementai “Begalinėje istorijoje” iškraipyti. Sapnuose juk niekas nėra kaip tikrovėje…

Tikrovę primena nebent gausybė spynų ir spynelių. Tačiau atrasti jų raktus ir kodus reikės ypatingais metodais. Vieni jų primins vaikystę, kiti – leis pasijusti atsidūrus magiškame pasaulyje.

Visas šias užduotis komandos nariai gali spręsti tiek kartu, tiek atskirai vienas nuo kito: yra trys užduočių linijos, kurios tik pačioje pabaigoje sueina į vieną. Įstrigus bet kurioje jų galima gauti papildomų patarimų – jie čia irgi perduodami “pasakiškai”. Beje, prieš jų pasakymą atsiklausiama “Ar reikia užuominos?”, o ta užuomina iš pradžių būna netiesmuka.

Kaip sakė pabėgimo kambario šeimininkai, šiais laikais didžiajai daliai lankytojų pabėgimo kambariai nebėra naujiena. Kadangi jie jau būna išbandę tokią pramogą, pageidauja unikalių, nesikartojančių užduočių ir sprendimų. 2016 m. įrengta “Begalinė istorija” gali tai pasiūlyti.

Jums patiks, jei:
• Mėgstate pasakas ar maginę fantastiką.
• Patinka, kai komanda gali pasidalinti ir spręsti skirtingas užduotis.
• Norite, kad organizatorių pateikiamos papildomos užuominos “įstrigus” negadintų atmosferos.
• Esate lankę daug pabėgimo kambarių ir norite užduočių, kurios vis dar jus nustebins.